Rande naslepo: Jak najít lásku, když ji nevidíte

Rande naslepo: Jak najít lásku, když ji nevidíte - Saliya Kahawatte | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Saliya Kahawatte
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rande naslepo: Jak najít lásku, když ji nevidíte.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rande naslepo: Jak najít lásku, když ji nevidíte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saliya Kahawatte. Číst Rande naslepo: Jak najít lásku, když ji nevidíte Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh charismatického muže, jenž slepotu nepřijal jako handicapKdyž bylo německému Sinhálci Saliya Kahawatte 15 let, jeho zrak se během několika měsíců rapidně zhoršil. Doktoři tvrdili, že jednoho dne úplně oslepne. Měl opustit školu a pokračovat v dílně pro nevidomé. Ale jeho snem bylo dál studovat a být nezávislý. Více jak 15 let se mu podařilo svoje postižení úspěšně skrývat a budovat kariéru ve světě vidících. Jeho uši a intuice mu nahradily zrak. Pracoval tvrději než všichni ostatní a s pomocí počítače s hlasovým výstupem četl knihy, mapy i nápojové lístky v barech. Mezi jeho strategie patřilo třeba počítání schodů na schodišti a když byl opravdu v úzkých, trapnou situaci mistrně otočil v žert. Až jednou ho okolnosti donutily přiznat si pravdu...Dle knihy vznikla i úspěšná filmová romantická komedie.


...ande naslepo -- Jak najít lásku, když ji nevidíte - Saliya Kahawatte ... Rande naslepo 2017 | Kym Douglas ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Rande naslepo-16% sleva. Rande naslepo: Jak najít lásku, když ji nevidíte Saliya Kahawatte Nakladatel: Omega 2017 Podnázev: Jak najít lásku, když ji nevidíte Autor románu od dětství trpěl velmi vážnou degenerativní poruchou zraku. Ve svém životě však hodlal za každou cenu pokračovat bez omezen ... Rande naslepo | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Ve svém životě však hodlal za každou cenu pokračovat bez omezení a svůj handicap tak úspěšně skrýval. Jak najít lásku, když ji nevidíte. KAHAWATTE Saliya. Info: Dobrovský, 2017 (1.) - váz., 232 str. EAN: 9788073907914 Jak najít lásku, když jí nevidíte. Režie: Marc Rothemud • Scénář: Oliver Ziegenbalg, Ruth Thoma ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY