Reiki repetitorium - Nové dosud nezveřejněné informace

Reiki repetitorium - Nové dosud nezveřejněné informace - Walter Lübeck | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Walter Lübeck
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Reiki repetitorium - Nové dosud nezveřejněné informace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Reiki repetitorium - Nové dosud nezveřejněné informace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Walter Lübeck. Číst Reiki repetitorium - Nové dosud nezveřejněné informace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Domácí lékárna univerzální životní energie... Tím nejpodstatnějším při používání reiki je zkušenost, že podporuje všechny životní procesy. Proto je esence reiki také univerzálně použitelná. Reiki je svým způsobem jedinečným nástrojem energetického léčení. Kromě využití základních pozic lze v tradičním reiki nalézt mnoho návodů k cílenému použití. Walter Lübeck tyto možnosti intuitivně vycítil ještě před jejich znovuobjevením v tradičním japonském reiki. V tomto repetitoriu naleznete rozsáhlou praktickou rukověť řešení speciálních tělesných i duševních problémů, jakož i receptář všeobecných profylaktických postupů, k nimž patří zejména propojení reiki a stravy. Jádro knihy tvoří speciální léčebné postupy pro jednotlivé typy potíží, jež jsou doprovázeny chorobnými příznaky. Nové kapitoly o propojení nauky o reflexních zónách s reiki, jakož i příspěvky MUDr. Ute Kleppikové obohacují tuto obsažnou publikaci o další účinné terapeutické techniky.


... Reiki repetitorium -- Nové dosud nezveřejněné informace - Walter Lübeck ... Kniha: Reiki - léčení univer. životní energií (Eleanor ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Podtitul: Nové dosud nezveřejněné informace - Domácí lékárna univerzální životní energie ... Reiki je svým způsobem jedinečným nástrojem energetického léčení. Kromě využití základních pozic lze v tradičním reiki nalézt mnoho n ... Knihy na téma: Reiki | Dobré Knihy.cz ... . Kromě využití základních pozic lze v tradičním reiki nalézt mnoho návodů k cílenému použití. Walter Lübeck tyto možnosti intuitivně vycítil ještě před jejich znovuobjevením v tradičním japonském reiki. V tomto repetitoriu naleznete rozsáhlou pr.. Domácí lékárna univerzální životní energie... Tím nejpodstatnějším při pou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY