Pracujeme na střeše

Pracujeme na střeše - Václav Hájek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Hájek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pracujeme na střeše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pracujeme na střeše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Hájek,. Číst Pracujeme na střeše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové, výrazně přepracované a aktualizované vydání úspěšné příručky informuje o hlavních druzích prací při stavbě, úpravách a údržbě střešních konstrukcí. Zabývá se jednotlivými typy střech a střešních krytin z hlediska materiálu, konstrukce a montáže. Pozornost věnuje také ocelovým a betonovým konstrukcím sklonitých střech a střešním izolacím. Pracovní postupy a návody jsou doloženy názornými obrázky.Kniha je určena nejširšímu okruhu zájemců, zejména domácím kutilům a amatérským stavebníkům, ale i pracovníkům stavebních firem.


...Pracujeme na střeše Autor: Hájek ; kolektiv Nové, výrazně přepracované a aktualizované vydání úspěšné příručky informuje o hlavních druzích prací při stavbě, úpravách a údržbě střešních konstrukcí ... Na vyhořelém zámečku se už rýsuje střecha, oprava bude ... ... . Pracujeme na střeše . 9,41 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Podrobný popis produktu Pracujeme na střeše Kniha informuje o hlavních druzích práce při stavbě, úpravách a údržbě střešních konstrukcí . Zabývá se jednotlivými typy střech z hlediska materiálu, konstrukce a montáže. Pracujeme na střeše domu, snažíme se dostat ke skrytým ohniskům," uvedli před jedenáctou hasiči na Twitteru. Fotogalerie. Zobrazit ... Kniha: Pracujeme na střeše (Václav Hájek a kolektív ... ... . Zabývá se jednotlivými typy střech z hlediska materiálu, konstrukce a montáže. Pracujeme na střeše domu, snažíme se dostat ke skrytým ohniskům," uvedli před jedenáctou hasiči na Twitteru. Fotogalerie. Zobrazit fotogalerii. Na místě jsou profesionální i dobrovolné jednotky....SOUVISEJÍCÍ KNIHY