Tělesná výchova na 2. stupni základní školy

Tělesná výchova na 2. stupni základní školy - Jiří Hrabinec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hrabinec
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tělesná výchova na 2. stupni základní školy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tělesná výchova na 2. stupni základní školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hrabinec. Číst Tělesná výchova na 2. stupni základní školy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie pracovníků katedry tělesné výchovy UK PedF v Praze je určena primárně učitelům (nejen na 2. stupni ZŠ) a pregraduálním studentům na pedagogických fakultách, avšak svým širokým teoretickým i praktickým záběrem může poskytnout potřebné informace i širšímu okruhu pracovníků v tělesné výchově a sportu. Orientuje se nejprve na teoretická východiska procesu tělesné výchovy z hlediska vztahu teorie a praxe, historie, didaktiky, antropomotoriky, diagnostiky pohybového aparátu, otázek podpory znevýhodněných žáků, sportovního tréninku mládeže a výběru talentů a dále prezentuje podrobně didaktické přístupy k vlastní realizaci školní (i mimoškolní) tělesné výchovy v souladu s cíli rámcového vzdělávacího programu (RVP) – od zdravotní TV přes atletiku, gymnastiku (sportovní, rytmickou a kondiční), hry (pohybové, sportovní i netradiční), plavání, úpoly až po outdoorové aktivity (turistika, lanové aktivity, lyžování, snowboarding a bruslení). Poskytuje tak zájemcům podrobnou orientaci v problematice a usnadňuje učitelům převod požadavků RVP do konkrétního školního vzdělávacího programu.


...á výchova na 1. stupni základní školy pohledem vyučujících Diplomová práce Autor: Galina Pastorová Studijní program: M7503 / Uitelství pro základní školy (1 ... Tělesná výchova - gjb-spgs.cz ... . stupeň) Studijní obor: 7503T047 / Uitelství pro 1. stupeň základní školy Vedoucí práce: Mgr. Dana Feltlová, Ph.D. Hradec Králové 2015 2.1 Zdravotní tělesná výchova (Marie Hronzová) 2.1.1 Zdravotní tělesná výchova na 2. stupni základní školy 2.1.1.1 Zdravotní tělesná výchova v minulosti a dnes 2.1.1.2 Zdravotní tělesná výchova v Rámcovém vzdělávacím programu a její cíle ... PDF Hana Klimtová Metodika výuky t lesné výchovy na 2. stupni ... ... . stupni základní školy 2.1.1.1 Zdravotní tělesná výchova v minulosti a dnes 2.1.1.2 Zdravotní tělesná výchova v Rámcovém vzdělávacím programu a její cíle 2.1.2 Didaktické aspekty výuky zdravotní tělesné výchovy Tělesná výchova na 2. stupni základní školy kniha od autora Jiří Hrabinec. Monografie pracovníků katedry tělesné výchovy UK PedF v Praze je určena primárně učitelům (nejen na 2....SOUVISEJÍCÍ KNIHY