Pod nebem Cornwallu

Pod nebem Cornwallu - Liz Fenwick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Liz Fenwick
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod nebem Cornwallu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod nebem Cornwallu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Fenwick. Číst Pod nebem Cornwallu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajuplný romantický příběh z pera oblíbené spisovatelky, v němž se proplétají osudy dvou hrdinek, je opět zasazen do nádherné přírodní scenérie Cornwallu. Mladá smolařka Demi se po smrti matky a rozchodu s přítelem stěhuje k dědečkovi do Cornwallu, zatímco čerstvá vdova, bohatá záletná šedesátnice Victoria z panství Boscawen, si hodlá užívat života plnými doušky. Žádná z žen však netuší, že se jejich cesty nečekaně protnou a život se jim obrátí vzhůru nohama… Příběh plný tajemství, romantiky a nečekaných zvratů je po románech Dům v Cornwallu, Aféra v Cornwallu a Cizinec z Cornwallu již čtvrtým dílem Liz Fenwick.


...d nebem Cornwallu Přidat komentář. Knihomolka506 ... Pod nebem Cornwallu - Knihkupectví Luxor ... . 2 25. února. romantické a oddechové, ale díly předtím byly lepší ... Pod nebem Cornwallu Autor: Fenwick, Liz Nakladatel: Brána EAN: 9788072439836 ISBN: 978-80-7243-983-6 Originál: Under a Cornish Sky Překlad: Steinerová, Irena Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,2 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Pod nebem Cornwallu 4. 3 recenze ; Tajuplný romantický příběh z per ... Pod nebem Cornwallu - Liz Fenwick alternativy - Heureka.cz ... . 3 recenze ; Tajuplný romantický příběh z pera oblíbené spisovatelky, v němž se proplétají osudy dvou hrdinek, je opět zasazen do nádherné přírodní scenérie Cornwallu. Mladá smolařka Demi se po smrti matky a rozchodu s přítelem stěhuje k dědečkovi do Cornwallu, zatímco čerstvá vdova, bohatá ... Tajuplný romantický příb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY