Ve světle toho, co víme

Ve světle toho, co víme - Zia Haider Rahman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zia Haider Rahman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve světle toho, co víme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve světle toho, co víme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zia Haider Rahman. Číst Ve světle toho, co víme Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přátelství dvou mužů a zrada jednoho z nich na pozadí rozpadu států a stahujících se mraků ekonomické krize. Čtyřicetiletý investiční bankéř, jehož kariéra i manželství jsou v troskách, má jednoho zářijového rána roku 2008 nečekanou návštěvu. Na prahu jeho domu v západním Londýně se objeví snědý muž zanedbaného vzhledu s batohem na zádech, v němž vypravěč poznává svého přítele, někdejší zázračné dítě matematiky, který před lety záhadně zmizel. Přítel má na srdci znepokojivé vyznání. Rahman nás bere na ohromující cestu přes Kábul, Londýn, New York, Islámábád, Oxford, Princeton a bangladéšský Silet, na které se zabývá tématy, jako je láska, sounáležitost, vykořeněnost, finančnictví, věda, náboženství a válka.


...le toho, co víme Autor: Rahman, Zia Haider Nakladatel: Host EAN: 9788074918773 ISBN: 978-80-7491-877-3 Originál: In the Light of What We Know Překlad: Kubrichtová, Gizela Popis: 1× kniha, vázaná, 592 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20,6 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Rahman, Zia Haider: Ve světle toho, co víme - iLiteratura.cz ... . vydání) Kniha Ve světle toho, co víme ... Je to opačně, než jak píše bejan: text není suchopárný a ve světle toho, co čtenáři dá, není množství šesti set stran ničím. Zajisté kniha neobsahuje takový druh pointy, která by čtenáře praštila do tlamy, tudíž se někomu může zdát text poněkud divergentní a přičítat to ... Nerada to píšu, ale Ve světle toho, co víme bylo pro mě zklamáním. A přitom to vypadalo ta ... Ve světle toho, co víme - Knihkupectví Luxor ... . Zajisté kniha neobsahuje takový druh pointy, která by čtenáře praštila do tlamy, tudíž se někomu může zdát text poněkud divergentní a přičítat to ... Nerada to píšu, ale Ve světle toho, co víme bylo pro mě zklamáním. A přitom to vypadalo tak slibně. U dveří investičního bankéře se objeví jeho přítel Zafar, se kterým před lety ztratil kontakt. Naj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY