Můj kreativní rok: Nápad na každý den

Můj kreativní rok: Nápad na každý den - Lucy Menziesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucy Menziesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj kreativní rok: Nápad na každý den.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj kreativní rok: Nápad na každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Menziesová. Číst Můj kreativní rok: Nápad na každý den Online je nyní tak snadné!

POPIS


Využijte naplno svoji představivost každý den s tímto zábavným kreativním deníkem. Naplánujte si výlet svých snů, navrhněte design vlastního surfovacího prkna, uvařte oběd pro mimozemšťana, vymyslete vlastní slova k vaší oblíbené písničce – a stovky dalších aktivit, které vás zabaví na každý den v následujícím roce! Na nic nečekejte, vezměte pero nebo tužku a začnete zaznamenávat těch nejúžasnějších 365 dní, které máte před sebou!


...ativní rok Nápad na každý den. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Fler MAG: Kat-ja: Tvoření je můj nabíječ, každý den si ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Můj kreativní rok. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Můj kreativní rok. Nápad na každý den. MENZIES Lucy. Info: CPress, 2017 - brož., 160 str. EAN: 9788026414780 ISBN: ... Můj kreativní rok ... Můj kreativní rok | Albatrosmedia.cz ... . Nápad na každý den. MENZIES Lucy. Info: CPress, 2017 - brož., 160 str. EAN: 9788026414780 ISBN: ... Můj kreativní rok Nápad na každý den Lucy Menzies. 4,0 ( 1) Skvělý deník s kreativními nápady na každý den. Využijte naplno svoji představivost každý den s tímto zábavným kreativním deníkem. Naplánujte si výlet svých snů, navrhněte design vlastního surfovacího prkna, uvařte oběd pro mimozem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY