Jak probudit Česko: Recept na úspěšnou republiku

Jak probudit Česko: Recept na úspěšnou republiku - David Klimeš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Klimeš
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak probudit Česko: Recept na úspěšnou republiku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak probudit Česko: Recept na úspěšnou republiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Klimeš. Číst Jak probudit Česko: Recept na úspěšnou republiku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Česká společnost zažívá od roku 1989 nejúspěšnější a nejsvobodnější období své historie. Ale dosavadní sociální a ekonomický model nevyhnutelně krachuje. Mylně si namlouváme, že za vše mohou neschopní politici a snažíme se je nahradit novými a neokoukanými. Ale za politickými krizemi číhá čím dál jasnější úpadek dosavadního polistopadového konsenzu. Jak ale probudit Česko, aby přestalo jen přešlapovat na místě a vykročilo k dalšímu čtvrtstoletí prosperity a úspěchů?


...eská společnost zažívá od roku 1989 nejúspěšnější a nejsvobodnější období své historie ... T.F. Šimon. Cesta kolem světa v 80 obrazech - Petr Šimon ... ... . Ale dosavadní sociální a ekonomický model nevyhnutelně krachuje. Česká společnost zažívá od roku 1989 nejúspěšnější a nejsvobodnější období své historie. Ale dosavadní sociální a ekonomický model nevyhnutelně krachuje. Mylně si namlouváme, že za vše mohou neschopní... Recept na úspěšnou republiku. KLIMEŠ David. Info: BizBooks, 2017 (1.) - brož., 152 str. EAN: 9 ... Jak probudit Česko (David Klimeš) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Recept na úspěšnou republiku. KLIMEŠ David. Info: BizBooks, 2017 (1.) - brož., 152 str. EAN: 9788026506454 ISBN: 978-80-265-0645-4 Jak probudit Česko: Recept na úspěšnou republiku. Česká společnost zažívá od roku 1989 nejúspěšnější a nejsvobodnější období své historie. Ale dosavadní sociální a ekonomick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY