Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat horoskop

Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat horoskop - William W. Hewitt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
William W. Hewitt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat horoskop.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat horoskop ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William W. Hewitt. Číst Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat horoskop Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč se učit astrologii? Tato věda je studiem nebeských cyklů a kosmických jevů, jež se odrážejí v našem pozemském světě. Vesmír je jako obrovské hodiny – kolečka uvnitř koleček, jež se skládají ještě z menších částí – a na to vše jsme my všichni nějakým způsobem nuceni reagovat. Horoskop, který se často sestavuje u příležitosti nejrůznějších okamžiků – uzavření manželství, narození dítěte, nové zaměstnání – je fotografickou momentkou této velkolepé kosmické hry. Když se zahloubáte do uspořádání planet ve svém horoskopu, můžete tam objevit určité informace, které vám pomohou lépe a úspěšněji žít svůj život. Jde o způsob, jak uspořádat a pochopit své prožitky a zkušenosti, a také jak pochopit svou povahu – s jejími přednostmi i nedostatky, vlohami i problémy. Vyzbrojeni těmito informacemi budete lépe připraveni na různá rozhodování, na nichž závisí vaše budoucnost. Tato příručka vynikajícího amerického astrologa vám bude spolehlivým a svěžím průvodcem v nedohledném moři informací, jež dokáží zájemce o tuto nauku doslova zahltit.


...strologie pro začátečníky -- Jak snadno pochopit a vykládat horoskop - William W ... Astrologie pro začátečníky / Nejlevnější knihy ... . Hewitt Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Když se zahloubáte do uspořádání planet ve svém horoskopu, můžete tam objevit určité informace, které vám pomohou lépe a úspěšněji žít svůj život. Jde o způsob, jak uspořádat a pochopit své prožitky a zkušenosti, a také jak pochopit svou povahu - s jejími přednostmi i nedostatky, vlohami i problémy. Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat horoskop William W. ... Astrologie pro samouky - Vít Kuntoš | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat horoskop William W. Hewitt Nakladatel: Fontána 2003 Všechny informace o produktu Kniha Astrologie pro začátečníky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Astrologie pro začátečníky....SOUVISEJÍCÍ KNIHY