Lexikon reiki: Reiki od A do Z - Používání léčivé energie

Lexikon reiki: Reiki od A do Z - Používání léčivé energie - Doris Sommerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Doris Sommerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon reiki: Reiki od A do Z - Používání léčivé energie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lexikon reiki: Reiki od A do Z - Používání léčivé energie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Doris Sommerová. Číst Lexikon reiki: Reiki od A do Z - Používání léčivé energie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reiki je japonské označení pro univerzální, vším pronikající životní a světelnou energii. Touto přirozenou metodou léčení jsou pro svůj komplexní účinek a jednoduchost nadšeny milióny lidí po celém světě. Jednotlivé kapitoly jsou abecedně seřazeny formou lexikonu tak, že tvoří přehledná hesla, která umožňují získat rychlou odpověď začátečníkům i zkušeným léčitelům. Lexikon Reiki je obsáhlým zdrojem všech využitelných možností při práci s léčivou energií, vedle praktických návodů však může sloužit jako účinná poradenská příručka v těžkých životních situacích. Agrese, Bolesti, Cíl, Dálkové reiki. Autorka pečlivě léta sbírala otázky svých žáků k nejrůznějším tématům a podrobně na ně odpovídá. Vzniklo tak dílo, které nabízí ucelenou informaci pro každého zájemce. Doris Sommer je mezinárodně uznávanou učitelkou mistryní Reiki, disponuje rovněž vzděláním v klasické homeopatii, kineziologii a dalších alternativních léčebných metodách.


...: Reiki od A do Z používání léčivé energie Reiki je japonské označení pro univerzální, vším pronikající životní a světelnou energii ... Sommer - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... . Touto přirozenou metodou léčení jsou pro svůj komplexní účinek a jednoduchost nadšeny ... Lexikon reiki: Reiki od A do Z - Používání léčivé energie. Doris Sommerová ... Lexikon reiki Autor: Sommerová, Doris Nakladatel: Fontána EAN: 9788073361105 ISBN: 80-7336-110-8 Překlad: Hubáček, Miroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 246 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Lexikon Reiki: Reiki od A do Z používání léčivé energie Reiki je japonské označení pro univerzální, vším pronikající životní a světelnou energii. Touto přirozenou metodou léčení jsou pro svůj komplexní účinek a jednoduchost nadšeny milióny lidí po celém svě ... Doris Sommer | Martinus ... . Touto přirozenou metodou léčení jsou pro svůj komplexní účinek a jednoduchost nadšeny milióny lidí po celém svě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY