Čubčí hlava

Čubčí hlava - Tomáš Vrana | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Vrana
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čubčí hlava.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čubčí hlava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Vrana. Číst Čubčí hlava Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo nebo co je Fred? Zdlouhavě: Fred je depresivní hlava z komiksovejch stripů, co už pár let vycházej na Facebooku. Můžeš ho znát taky z obalů žvejkaček Charity Gums. Párkrát už byl i na tričkách a přestože záměrně nikdy nemluví o politice, jeho epizodu o prezidentovi a knihovně zná skoro každej. No a teď dozrál konečně čas vydat to všechno knižně! Krátce: Fred je čubčí hlava z nekorektního komiksu.


... hlava Autor: Vrana, Tomáš Nakladatel: Backstage Books EAN: 9788088049685 ISBN: 978-80-88049-68-5 Ilustrace: Vrana, Tomáš Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 20 × 7 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Schimi85cz | Profil uživatele | ČBDB.cz ... . vydání) Čubčí hlava . 3.5 | Backstage Books | humorný, stripy. Kdo nebo co je Fred? Zdlouhavě: Fred je depresivní hlava z komiksovejch stripů, co už pár let vycházej na Facebooku.Můžeš ho znát taky z obalů žvejkaček Charity Gums. Párkrát už byl i na tričkách a přestože záměrně nikdy nemluví o politice, jeho epizodu o prezidentovi a knihovně zná skoro každej. Čubčí hlava ... Tomáš Vrana | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... .Můžeš ho znát taky z obalů žvejkaček Charity Gums. Párkrát už byl i na tričkách a přestože záměrně nikdy nemluví o politice, jeho epizodu o prezidentovi a knihovně zná skoro každej. Čubčí hlava - Tomáš Vrana, Kdo nebo co je Fred? Zdlouhavě: Fred je depresivní hlava z komiksovejch stripů, co už pár let vycházej na Facebooku. M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY