Slovinsko - Inspirace na cesty

Slovinsko - Inspirace na cesty - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovinsko - Inspirace na cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovinsko - Inspirace na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Slovinsko - Inspirace na cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slovinsko je sice malá, přesto neuvěřitelně rozmanitá země. Z hlavního města Lublaně se i do nejzapadlejšího koutu země dostanete ani ne za dvě hodiny. Díky čisté přírodě je Slovinsko rájem pro milovníky pěší turistiky a adrenalinových sportů. Kamkoli zamíříte, všude můžete očekávat perfektně zařízená rekreační zařízení. Hlavními taháky jsou Julské Alpy, národní park Triglav, řeka Soča a jezero Bled. Ucelený přehled zajímavostí Slovinska: historická města, přírodní scenerie a mnohé další. Od adrenalinových sportů přes wellness centra až po vinné sklepy: využijte naplno svůj volný čas. Slované, Habsburkové a nezávislost: nahlédněte do minulosti i současnosti Slovinska. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Přehledové mapky Slovinska a centra hlavního města.


... praktických průvodcu na cesty, které vás provedou celým světem ... Slovinsko: Inspirace na cesty - | Kniha na Alza.cz ... . Nový slovinsko-český a česko-slovinský kapesní slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současného spisovného a hovorového jazyka. Slovníček oceníte na cestách po Slovinsku i při studiu slovinštiny. Věříme, že vám tento slovník bude užitečným pomocníkem. Kniha: Slovinsko - Inspirace na cesty. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Slovinsko: Inspirace na cesty - Lingea od 154 Kč | Zboží.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Slovinsko: Inspirace na cesty - Lingea v 9 obchodech na Zb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY