Angličtina 4000 slovíček podle témat: základní a rozšiřující slovní zásoba

Angličtina 4000 slovíček podle témat: základní a rozšiřující slovní zásoba - Ervin Tschirner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ervin Tschirner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina 4000 slovíček podle témat: základní a rozšiřující slovní zásoba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Angličtina 4000 slovíček podle témat: základní a rozšiřující slovní zásoba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ervin Tschirner. Číst Angličtina 4000 slovíček podle témat: základní a rozšiřující slovní zásoba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přehledná příručka pro všechny, kteří si chtějí zopakovat a aktivně rozšířit anglickou slovní zásobu na úrovni A1-B2 evropského referenčního rámce. Procvičíte si 4000 nejdůležitějších slov, přehledně řazených podle témat. Slovní zásoba je rozdělena na základní úroveň A1--B1 a rozšiřující slova úrovně B2. Každé slovo je použito ve větě, což vám  pomůže je přesně pochopit a lépe si zapamatovat. Na konci knihy je rejstřík pro rychlé vyhledávání slov napříč tematickými celky.


...ná příručka pro všechny, kteří si chtějí zopakovat a aktivně rozšířit anglickou slovní zásobu na úrovni A1-B2 evropského referenčního rámce ... Němčina 4000 slovíček podle témat - základní a rozšiřující ... ... . Procvičíte si 4000 nejdůležitějších slov, přehledně řazených podle témat. Slovní zásoba je rozdělena na základní úroveň A1--B1 a rozšiřující slova ... 4000 slovíček řazených do tematických celků. Pro lepší pochopení a zapamatování je kniha vytištěna dvoubarevně a každé ze slov jsme přeložili a použili ve větě. (4000 slovíček podle témat : základní a rozšiřující slovní zásoba : úroveň A1-B2 : velmi lehce) Procvičíte si 4000 nejdůležitějších slov, ... Angličtina - 4000 slovíček podle témat | Dumknihy.cz ... ... . (4000 slovíček podle témat : základní a rozšiřující slovní zásoba : úroveň A1-B2 : velmi lehce) Procvičíte si 4000 nejdůležitějších slov, přehledně řazených podle témat. Slovní zásoba je rozdělena na základní úroveň A1--B1 a rozšiřující slova úrovně B2. Každé slovo je použito ve větě, což vám pomůže j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY