Sedm kamenů

Sedm kamenů - Aleksej Šein | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aleksej Šein
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm kamenů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm kamenů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleksej Šein. Číst Sedm kamenů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajemství sedmi kamenů může odhalit jen jeden – ten, koho starodávné letopisy nazývají Hodným. Chlapec Vojtěch, který se ocitnul v podivuhodné zemi Éterii, se snaží vyřešit hádanku, po staletí skrytou v tajemných krystalech, aby zachránil život své kamarádky a osvobodil Éterii od útlaku zlého samozvance... Kniha se stala finalistkou soutěže „Kniha roku 2016“, dostala se na shortlist ceny Svazu nezávislých spisovatelů a mezi úzké finalisty soutěže o nejlepší knihu pro děti a mládež „Cena Cjotki – 2016“. Kniha vyšla v Bělorusku v r. 2015 a vzbudila nadšení běloruských čtenářů a získala řadu pozitivních recenzí.


...dm kamenů Přidat komentář. Hzjena. 3 01 ... Sedm kamenů lásky a ztráty - Diana Gabaldon | KOSMAS.cz ... ... . března. Hmmm..tak jen na začátek - jednu hvězdičku jsem dal proto, že mě tato kniha donutila napsat kometnář který bude ,,poživatelný,, širší společnosti. ... Sedm kamenů. Vítězný titul v mezinárodní soutěži "European Science Fiction Society 2017" v kategorii nejlepší debut roku Nádherné grafické zpracování Bohatě ilustrováno; Tajemství sedmi kamenů může odhalit jen jeden - ten, koho starodávné letopisy nazývají Hodným. Chlapec Vojtěch, který se ocitnul v pod ... Sedm kamenů od 279 Kč - Heureka.cz ... . Chlapec Vojtěch, který se ocitnul v podivuhodné ... Tajemství sedmi kamenů může odhalit jen jeden - ten, koho starodávné letopisy nazývají Hodným. Chlapec Vojtěch, který se ocitnul v podivuhodné zemi Éterii, s... Sedm kamenů lásky a ztráty je soubor sedmi povídek ze světa Cizinka. Všechny jsem si zamilovala. Některé mě bavily trochu více a jiné méně, ale všechn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY