Manželova žena

Manželova žena - Jane Corryová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jane Corryová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželova žena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manželova žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Corryová. Číst Manželova žena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem. Mladá právnička Lily je odhodlaná bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Tuší, že její manžel Ed ji ve skutečnosti nemiluje, a pak je tu ta záležitost s jejím bratrem, jehož smrt je tabu. A co teprve Joe, první klient, kterého má Lily před soudem obhajovat, muž obžalovaný z vraždy své přítelkyně, jenž ji nevysvětlitelně přitahuje. Lily není jediná, kdo se snaží bruslit mezi pravdou a lží. Carla si právě uvědomila, že pomocí lži může dostat, co bude chtít – aniž by se starala o to, komu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne Carlu namalovat, spustí tím nevědomky lavinu katastrofických událostí, které ovlivní celých následujících šestnáct let a mají naprosto fatální důsledky.


...va žena mě velmi mile překvapila. Vzhledem k hodnocení na Databázi knih jsem neměla velká očekávání, mně se ale moc líbila ... Audiokniha Manželova žena - Audioknihy ke stažení ... . Je o čerstvě vdané právničce Lily, která před svým manželem leccos skrývá stejně jako on před ní. Manželova žena nebo také Žena mého muže je dalším z poměrně povedených psychologických thrillerů, ve kterém neustálé lži utahují pomyslnou oprátku, což vede k událostem, které už není možné odvrátit. Z mého pohledu je tu opravdu velmi dobře zpracovaná psychologie postav. Psychologický thriller o každodenných klamstvách v par ... Manželova žena : Detektivky, thrillery : Nejlepší ... ... . Z mého pohledu je tu opravdu velmi dobře zpracovaná psychologie postav. Psychologický thriller o každodenných klamstvách v partnerstve aj v živote, ktoré postupne vedú k nezvrátiteľným udalostiam. Audiokniha:https://audioteka.sk/... Manželova žena - audiokniha obsahující psychologický thriller o každode...SOUVISEJÍCÍ KNIHY