Tajemství ďáblovy bible

Tajemství ďáblovy bible - Arnošt Vašíček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arnošt Vašíček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství ďáblovy bible.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství ďáblovy bible ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnošt Vašíček. Číst Tajemství ďáblovy bible Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před necelými osmi sty lety v chudém benediktýnském klášteru v Podlažicích se jakoby zázrakem objevuje velmi podivný rukopis. Největší jaký kdy na světě existoval. Podle legendy není dílem člověka, ale samotného ďábla. Tajemný původ knihy umocňuje zvláštní výjev. V prázdném prostoru mezi dvěmi identickými věžemi dřepí pekelná bytost. Její vzhled i oblečení se ale zcela liší od středověkých spodobnění satana. Proč je tento neobyčejný obraz umístěn v blízkosti Zjevení sv. Jana, popisující poslední dny světa? A proč hned za ním následuje soubor zaklínadel se jmény ďáblů? Z jakých důvodů se právě zde zcela mění charakter kodexu; listy mají náhle ponuré zbarvení, pergamen je zčernalý? Co se nacházelo na několika dalších listech, které byly pečlivě vyříznuty? Kdo a proč je odstranil? Není či nebylo v knize ukryto varující proroctví? Sérii nevyřešených hádanek rozšiřují překvapivé archeologické nálezy u nás i za hranicemi. Pátrání po záhadách Ďáblovy bible tak čtenáře zavádí i na přísně tajné jednání v podzemním města křižáků, k vražedné sektě assasínů, k magickým obřadům templářských rytířů, na tajemný hrad císaře Fridricha II. a do starých benediktýnských klášterů, kde se v utajení zrodily unikátní objevy.


...gas je největší rukopisná kniha světa ... Tajemství ďáblovy bible Mystery Film - Vašíček Arnošt PhDr. ... .Byla pravděpodobně napsána počátkem 13. století v podlažickém klášteře v Podlažicích u Chrudimi.Bývá označována latinsko-řecky Codex gigas (v překladu „Obrovská kniha"), počeštěně Kodex gigas, švédsky Djävulsbibeln nebo podle výjimečného vyobrazení ďábla také jako Ďáblova bible. > Tajemství ďáblovy bible-12% sleva. Kniha: Tajemství ďáblovy bible Autor: Arnošt Vašíček - Před necelými osmi sty lety v chudém benediktýnském klášteru v Podlažicích se jakoby zázrakem objevuje velmi podivný rukopis. Největší jaký kdy na světě existov ... Tajemství ďáblovy bible - Arnošt Vašíček - Megaknihy.cz ... . Největší jaký kdy na světě existoval. Spisovatel Vašíček byl kritizován za svou knihu Tajemství Ďáblovy bible, respektive článek o této knize uveřejněný v časopise 100+1. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY