Orchideje: Exoty pro snadné pěstování v bytě

Orchideje: Exoty pro snadné pěstování v bytě - Frank Röllke, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Röllke,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Orchideje: Exoty pro snadné pěstování v bytě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orchideje: Exoty pro snadné pěstování v bytě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Röllke,. Číst Orchideje: Exoty pro snadné pěstování v bytě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Orchideje jsou královnami mezi pokojovými rostlinami. S jejich půvabnými květy vykouzlíte ve svém domě závan exotiky. Díky novým, robustním odrůdám bude péče o orchideje snadná jako dětská hra. Zde se dozvíte všechno, co musíte o orchidejích vědět – od správného výběru až po přesazování. Získáte praktické rady, které orchideje můžete sami rozmnožovat. S odpovídajícím know-how to nebude žádný problém. Podrobné portréty orchidejí vám pomohou při výběru a nabídnou hodnotné pěstitelské rady pro dlouhý život vašich rostlin. A úspěch při pěstování orchidejí bude zaručený, když se budete řídit osmi zlatými pravidly, s nimiž nikdy nic nepokazíte.


...y informace o produktu Kniha Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v bytě, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v bytě ... Zahrada pro radost: Orchideje - Frank Röllke | Databáze knih ... . Podtitul: Exoty pro snadné pěstování v bytě Návody pro zdárný růst rostlin týkající se správného umístění, zalévání, teploty, výživy, rozmnožování, ochrany proti chorobám a škůdcům. Exoty pro snadné pěstování v bytě. RÖLLKE Frank, RÖLLKE Kerstin. Info: Vašut Jan, 2015 (1.) - brož., 64 str. Z něm. přel. V. Větvička Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v b ... Palmy v byte pestovani | Sleviste.cz ... . Exoty pro snadné pěstování v bytě. RÖLLKE Frank, RÖLLKE Kerstin. Info: Vašut Jan, 2015 (1.) - brož., 64 str. Z něm. přel. V. Větvička Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v bytě Orchideje jsou královnami mezi pokojovými rostlinami. s jejich půvabnými květy vykouzlíte ve svém domě závan exotiky. D...SOUVISEJÍCÍ KNIHY