Trůn Caesarů 2: Ocel a krev

Trůn Caesarů 2: Ocel a krev - Harry Sidebottom | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Harry Sidebottom
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trůn Caesarů 2: Ocel a krev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trůn Caesarů 2: Ocel a krev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harry Sidebottom. Číst Trůn Caesarů 2: Ocel a krev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl trilogie anglického historika Harryho Sidebottoma nás vrací zpět do období krize římského císařství. V jediném roce vznese svůj nárok na trůn hned šest uchazečů a vláda toho prvního se právě chýlí ke konci. Píše se rok 238 n. l. a v Římě je zavražděn prefekt císaře Maximina, císař sám je prohlášen za mrtvého a vlády se s podporou senátu ujímají Gordianus Starší a Gordianus Mladší. Senát doufá, že oba příslušníci starobylého rodu vrátí zemi klid a zbaví ji hrozby občanské války.Zpráva o zradě se rychle donese Maximinovi a ten jedná tvrdě a nemilosrdně, tak, jak je za celý svůj vojenský život zvyklý. Na prašných pláních před hradbami Kartága se schyluje k nelítostné bitvě, kde ocel a krev rozhodnou o dalším osudu impéria.


...a o zradě se rychle donese Maximinovi a ten jedná tvrdě a nemilosrdně, tak, jak je za celý svůj vojenský život zvyklý ... Trůn Caesarů: Ocel a krev - bazar | Databáze knih ... . Na prašných pláních před hradbami Kartága se schyluje k nelítostné bitvě, kde ocel a krev rozhodnou o dalším osudu impéria. Trůn Caesarů 2: Ocel a krev Autor: Sidebottom, Harry Nakladatel: BB art EAN: 9788075076946 ISBN: 978-80-7507-694-9 Originál: Throne of the Caesars: Blood and Steel Překlad: Kovács, Petr Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Trůn Caesarů 2 - Ocel a krev. ... Harryho Sidebottoma nás vrací zpět do období krize římského císařstv ... Trůn Caesarů: Ocel a krev [eBook] - Harry Sidebottom ... ... . vydání) Trůn Caesarů 2 - Ocel a krev. ... Harryho Sidebottoma nás vrací zpět do období krize římského císařství. V jediném roce vznese svůj nárok na trůn hned šest uchazečů a vláda toho prvního se právě chýlí ke konci. Píše se rok 238 n. l. a v Ří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY