Byli jsme tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku

Byli jsme tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku - Eva Koudelková (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Koudelková (ed.)
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Byli jsme tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Byli jsme tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Koudelková (ed.). Číst Byli jsme tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zachycuje životní příběhy dvacítky kladských Čechů a vzpomínky na jejich dětství a rané mládí v části Kladska, zvané Český koutek. Ve většině případů se jedná o autentické záznamy vyprávění pamětníků, jejichž výpovědi jsou přepsány tak, aby zachycovaly typickou nářeční mluvu, ale zároveň byly srozumitelné i čtenářům odjinud. Vyprávění mají nenahraditelnou dokumentární hodnotu, protože přibližují Český koutek očima těch, kdo byli přímo v centru dění. Z jejich vzpomínek se čtenář dozví mnohé nejen o každodenním životě obyvatel Českého koutku, ale i o událostech na konci války nebo těsně po ní. Svou „kladskou“ tematikou tato kniha navazuje na předchozí tituly Nakladatelství Bor, Čtení o Českém koutku a Výpravy do Českého koutku, a stejně jako v nich, i zde čtenář najde množství dobových i současných fotografií a dalších obrazových dokumentů.


...me tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku Editor: Koudelková, Eva Nakladatel: Nakladatelství Bor EAN: 9788087607688 ISBN: 978-80-87607-68-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 16,8 × 23,8 cm Rok vydání: Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku ... Publikace: Dokumentární - Na úvod - Nakladatelství Bor ... . autor neuveden. Info: Nakladatelství Bor, 2017 (1.) - brož., 256 str. Edit. E. Koudelková Úplný název: Byli jsme tam doma - Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku. Autor: Eva Koudelková. ISBN: 978-80-87607-68-8. Počet stran: 256 textu + 8 příloh (formát 168 x 237 mm) Všechny informace o produktu Kniha Byli jsme tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Byli jsme tam doma. Vzpo ... Byli jsme tam doma - Vzpomínky pamětníků na dětství v ... ... . Autor: Eva Koudelková. ISBN: 978-80-87607-68-8. Počet stran: 256 textu + 8 příloh (formát 168 x 237 mm) Všechny informace o produktu Kniha Byli jsme tam doma. Vzpomínky pamětníků na dětství v Českém koutku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Byli jsme tam doma. Vzpom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY