Solární baroni: Organizovaný zločin

Solární baroni: Organizovaný zločin - Alena Vitásková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Vitásková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Solární baroni: Organizovaný zločin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Solární baroni: Organizovaný zločin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Vitásková. Číst Solární baroni: Organizovaný zločin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alena Vitásková ve své knize Solární baroni – Organizovaný zločin přichází s humorným příběhem s reálným základem ve světě byznysu a politiky. Dozvíte se, jak nenápadně vytunelovat státní pokladnu a vytřískat z toho „prospěšný projekt“, jak se dělá dnes populární lobbing, jak se z jedněch mohou stát „Solární boháči“, zatímco z druhých „Solární chudáci“. A konečně dozvíte se, jakou cenu má slunce pro vás i pro ty druhé. Nehledejte zde jména z obrazovek televizorů, podobnost je čistě náhodná, i když fantazii se meze nekladou. Především se zasmějte a pobavte, ale i zamyslete nad tím, jak moc je román podobný dění kolem nás.


...Vitásková ve své knize Solární baroni - Organizovaný zločin přichází s humorným příběhem s reálným základem ve světě byznysu a politiky ... Alena Vitásková: Solární baroni. Organizovaný zločin ... . Dozvíte se, jak nenápadně vytunelovat státní pokladnu a vytřískat z toho „prospěšný projekt", jak se dělá dnes populární lobbing, jak se z jedněch mohou stát ... Alena Vitásková ve své knize Solární baroni - Organizovaný zločin přichází s humorným příběhem s reálným základem ve světě byznysu a politiky. Dozvíte se, jak nenápadně vytunelovat státní pokladnu a vytřískat z toho „prospěšný projekt", jak se dělá dnes populární lobbing, jak se ... 1. díl: Alena Vitásková, Solární baroni I. - Organizovaný ... ... . Dozvíte se, jak nenápadně vytunelovat státní pokladnu a vytřískat z toho „prospěšný projekt", jak se dělá dnes populární lobbing, jak se z jedněch mohou stát ... Alena Vitásková ve své knize Solární baroni - Organizovaný zločin přichází s humorným příběhem s reálným základem ve světě byznysu a politiky. Dozvíte se, jak nenápadně vytunelovat státní pokladnu a vytřískat z toho „pros...SOUVISEJÍCÍ KNIHY