Hurá na prázdniny - Opakování 3. třídy

Hurá na prázdniny - Opakování 3. třídy - Petr Šulc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hurá na prázdniny - Opakování 3. třídy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hurá na prázdniny - Opakování 3. třídy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Hurá na prázdniny - Opakování 3. třídy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Hurá na prázdniny, z edice Prázdninová opakování, je novinkou na trhu a přímo vychází z úspěšné a oblíbenéedice Prázdninová škola.Ucelená řada procvičovacích publikací Hurá na prázdniny je výborným pomocníkem pro děti a rodiče, při nenásilnémopakování látky příslušné třídy základní školy během prázdnin.Plnobarevná kniha hravou formou opakuje český jazyk, matematiku, ale i prvouku nebo přírodopis. Úlohy jsou krátké,přehledně graficky zpracované a vycházejí z osnov základních škol. Pro odlehčení a zábavu zde naleznete mnoho her.Součástí publikace je podrobný klíč, pro kontrolu správnosti výsledků.


... prázdniny - Opakování 3. třídy Petr Šulc Nakladatel: Pierot 2017 Hledáte Hurá na prázdniny - Opakování 3 ... Hurá na prázdniny - Opakování 2. třídy - Petr Šulc ... ... . třídy od Petr Šulc,Valerie Brůnová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kupte knihu Hurá na prázdniny Opakování 3. třídy (Petr Šulc) s 29 % slevou za 60 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Publikace Hurá na prázdniny, z edice Prázdninová opakování, je novinkou na trhu a přímo vychází z úspě ... Hurá na prázdniny - Opakování 3. třídy - Logopedie VENDY ... . Publikace Hurá na prázdniny, z edice Prázdninová opakování, je novinkou na trhu a přímo vychází z úspěšné a oblíbené edice Prázdninová škola. Ucelená řada procvičovacích publikací Hurá na prázdniny je výborným pomocníkem pro děti a rodiče, při nenásiln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY