Nejen kruhy. Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací

Nejen kruhy. Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací - Richard Jaroš (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Jaroš (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejen kruhy. Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejen kruhy. Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Jaroš (ed.),. Číst Nejen kruhy. Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rychlé šíření digitálních komunikačních technologií vytváří bezprecedentní podmínky nejen pro hromadění a sdílení informací, ale také pro jejich vzájemné prolínání. V době, kdy jsou informace dostupnější než kdykoli dříve, mohou diagramy, mapy a další metody vizualizace nabídnout způsob, jak tyto informace třídit a nalézat v nich smysl, učinit je snáze uchopitelnými a v kýženém případě též užitečnými. Kniha Nejen kruhy kriticky reflektuje aktuální praxi používání informací a dat s důrazem na problematiku vizuálních a grafických výstupů. Obsah publikace je rozdělen na teoretickou a obrazovou část, nechybí ani rozhovory s vybranými odborníky, například se statistikem Tomášem Chrámeckým, datovým žurnalistou Janem Cibulkou, teoretikem Tomášem Markem, grafickými designéry Tomášem Procházkou, Lukášem Fišárkem atd. Grafické řešení Richard Jaroš.


...uhy. Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací Editor: Jaroš, Richard a Pauknerová, Pavla Nakladatel: UMPRUM EAN: 9788087989067 ISBN: 978-80-87989-06-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Knihy pro learning designér(k)y, andragog(ičk)y a lektor(k)y ... . vydání) Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací Autor: Richard Jaroš ; Pavla Pauknerová Kniha kriticky reflektuje aktuální praxi používání informací a dat s důrazem na problematiku vizuálních a grafických výstupů. K pochopení dat může pomoci obrazového vyjádření, které má ve vědě i designu dlouholetou tradici, sahající až do 19. století. K informační estetice a porozumění dat se vyjadřuje i jedna z posledních knih vydaných UMPRUM, Nejen kruhy. V ... Porozumět světu pomocí dat aneb „Nejen kruhy" - R.Jaroš a ... ... . K pochopení dat může pomoci obrazového vyjádření, které má ve vědě i designu dlouholetou tradici, sahající až do 19. století. K informační estetice a porozumění dat se vyjadřuje i jedna z posledních knih vydaných UMPRUM, Nejen kruhy. Vizuální přístupy v zobrazování dat a informací. Vizuální přístupy v zobrazová...SOUVISEJÍCÍ KNIHY