Proč je slunce na obloze samo: Pohádky o tom, jak vznikl svět

Proč je slunce na obloze samo: Pohádky o tom, jak vznikl svět - Jan Vladislav | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Vladislav
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč je slunce na obloze samo: Pohádky o tom, jak vznikl svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč je slunce na obloze samo: Pohádky o tom, jak vznikl svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vladislav. Číst Proč je slunce na obloze samo: Pohádky o tom, jak vznikl svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihu "Proč je Slunce na obloze samo" s podtitulem: „Pohádky o tom jak vznikl svět“ napsal Jan Vladislav v roce 1970, v době, kdy měl za sebou již rozsáhlé pohádkářské dílo. Jde o příběhy, legendy a pohádky sesbírané z kultur celého světa a spojených jediným tématem – dětskou otázkou: „Proč“? Vladislav ji rozdělil do několika oddílů týkajících se postupně světa živlů, stromů, květin, lidí, ptáků, plazů, ryb, divokých a domácích zvířat. Jde o mimořádně vyzrálé, čtivé a působivé dílo zkušeného autora. V roce 1970 Jan Vladislav již nemohl svou knihu vydat. V rukopise zůstala dodnes, 47 let, až do přítomného vydání, které ilustracemi vypravila akademická malířka Zdenka Krejčová.


...Proč je Slunce na obloze samo" s podtitulem: „Pohádky o tom jak vznikl svět" napsal Jan Vladislav v roce 1970, v době, kdy měl za sebou již rozsáhlé pohádkářské dílo ... Jan Vladislav | Knihy Dobrovský ... . Jde o příběhy, legendy a... Knihu "Proč je Slunce na obloze samo" s podtitulem: "Pohádky o tom jak vznikl svět" napsal Jan Vladislav v roce 1970, v době, kdy měl za sebou již rozsáhlé pohádkářské dílo. Jde o příběhy, legendy a pohádky sesbírané z kultur celého světa a spojených jediným tématem - dětskou otázkou: "Proč"? Autor : Jan Vladislav, Popis : Knihu "Proč je Slunce na obloze samo" s podtitulem: „Pohádky o tom jak vznikl svět" napsal Jan Vladislav v roce 1970, v době, kdy měl za sebou již rozsáhlé pohádkářské dílo. Knihu "Proč je Slunce na obloze samo" s podtitulem: „Pohádky o tom jak vznikl svět" napsal ... Proč je slunce na obloze samo / Nejlevnější knihy ... . Knihu "Proč je Slunce na obloze samo" s podtitulem: „Pohádky o tom jak vznikl svět" napsal ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY