Poutníkova cesta a genius loci: Příběh o zrození šamana, příběh o životě

Poutníkova cesta a genius loci: Příběh o zrození šamana, příběh o životě - Monika Micajová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Micajová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Poutníkova cesta a genius loci: Příběh o zrození šamana, příběh o životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poutníkova cesta a genius loci: Příběh o zrození šamana, příběh o životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Micajová. Číst Poutníkova cesta a genius loci: Příběh o zrození šamana, příběh o životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zabývali jste se někdy širšími rozměry tohoto světa? Že ne? Ani Jakub nad tím donedávna nepřemýšlel. Avšak potom přišlo volání. Noční snění a vize ho provedly proměnou, ale také tvrdými zkouškami a vlastní katarzí. Vydává se na cesty svým nitrem a přináší nám odtud poselství, které ztvární uměleckým nadáním. Prolínání realit se tak stává skutečností. Je materiální svět, tak jak ho známe, opravdu to jediné, nebo jsme součástí mnohem většího celku s duchovním rozsahem?Metafyzický příběh obyčejného současného člověka, jehož bytostné Já vnáší do světa forem svá poznání, nám dá nahlédnout za oponu běžných jevů a zve nás do oblasti rozšířeného vědomí. Ukazuje se, že způsob, jakým promlouvá absolutno, není tak vážný, jak se zdálo. Naopak volí až pohádkově hravé a snové symboly.


...va cesta a genius loci: Příběh o zrození šamana, příběh o životě Monika Micajová Nakladatel: Černý drak 2017 Poutníkova cesta a genius loci ... Seznam knih, které vykupujeme - Knihkupectví Hledající ... . Příběh o zrození šamana, příběh o životě Autorka: Monika Micajová. Počet stran: 160 Vazba: brožovaná Formát: 110×165 mm ISBN: 978-80-906481-5-9 Doporučená cena: 199 Kč. Knihu Poutníkova cesta a genius loci vydalo nakladatelství Černý drak. A více o autorce se dozvíte na na jejích ... Poutníkova cesta a genius loci - Příběh o zrození šamana, příběh o životě Genius loci Poutn ... 0280184 by Knižní klub - Issuu ... . A více o autorce se dozvíte na na jejích ... Poutníkova cesta a genius loci - Příběh o zrození šamana, příběh o životě Genius loci Poutník příběhy šaman. Micajová Monika. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Černý drak: rok vydání ... Poutn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY