Očima fotografa – Kompozice pro lepší (digitální) fotografie

Očima fotografa – Kompozice pro lepší (digitální) fotografie - Michael Freeman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Freeman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Očima fotografa – Kompozice pro lepší (digitální) fotografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Očima fotografa – Kompozice pro lepší (digitální) fotografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Freeman. Číst Očima fotografa – Kompozice pro lepší (digitální) fotografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Očima fotografa, v originále The Photographer‘s Eye, patří celosvětově svým nákladem ve výši mnoha set tisíc kusů k absolutním bestsellerům mezi knihami o fotografii. Existuje řada knih o fotografování, které se věnují technickým problémům digitální fotografie, počínaje výběrem a vlastnostmi fotoaparátů, jejich příslušenství a doplňků, nebo nastavení expozice v nejrůznějších podmínkách, případně následným úpravám fotografií na počítači. Tato kniha Michaela Freemana, známého anglického fotografa a autora celé řady populárních knih o fotografii, se zabývá obsahem fotografie, její kompozicí a skladbou. Od základního zarámování snímku, přes grafické a fotografické prvky až po uplatnění všech principů na konkrétních ukázkách fotografické tvorby vysvětluje autor základy kompozice, které by měl znát každý fotograf. S pomocí velkého množství ilustrativních příkladů, náčrtků a schémat Michael Freeman ukazuje, jak lze zvýšit účinek fotografie na diváka, jak využít různé nástroje, postupy, kompoziční prvky, světlo a barvu ke zdůraznění nebo potlačení různých částí obrazu. Kniha ale není pouhou učebnicí kompozice nebo výčtem postupů a metod, autor ukazuje a krok za krokem vysvětluje na řadě případů celý proces vzniku snímku, od záměru, přes hledání a zkoušení, až po finální záběr. Skvělým zpestřením knihy je zařazení značného množství komentářů, názorů a myšlenek světových fotografů, současných i dřívějších, týkajících se fotografické kompozice, ale i fotografie obecně. Kniha se tak stává nejen zdrojem poučení ale i zajímavým čtením a pohledem do historie a vývoje fotografie. A pokud neradi čtete, je kniha doslova nabita množstvím fotografií pro vaši inspiraci.


...Grafika a fotografie > Očima fotografa - Kompozice pro lepší digitální fotografie (2 ... Očima fotografa - Kompozice pro lepší digitální fotografie ... . vydání) ... Existuje řada knih o fotografování, které se věnují technickým problémům digitální fotografie, počínaje výběrem a vlastnostmi fotoaparátů, jejich příslušenství a doplňků, nebo nastavení expozice v ... Očima fotografa - kompozice pro lepší digitální fotografie Autor: Freeman, Michael Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074130038 ISBN: 978-80-7413-003-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 24 × 25 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Podtitul: Kompozice pro lepší digitální fotografie (2. vydání) - - Poku ... Očima fotografa - Kompozice pro lepší digitální fotografie ... ... . vydání) Podtitul: Kompozice pro lepší digitální fotografie (2. vydání) - - Pokud byste měli přečíst jenom jednu jedinou knihu o digitální fotografii, vyberte si tuto. - Kniha Očima fotografa, v originále The Photographer's Eye, patří celosvětově svým ... Jste na fotograficky.guru > Knihy > Očima fotografa -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY