Jezevec Chrujda dobývá vesmír

Jezevec Chrujda dobývá vesmír - Petr Stančík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Stančík
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jezevec Chrujda dobývá vesmír.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jezevec Chrujda dobývá vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Stančík. Číst Jezevec Chrujda dobývá vesmír Online je nyní tak snadné!

POPIS


V příběhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu. Na její palubě doletí až na Pidilunu, což je maličký měsíc našeho Měsíce. Chrujda zažije dobrodružství s mimozemšťany a na scéně se opět objeví i jeho starý nepřítel tchoř Smradolf. Dopadne to dobře? Bude se moci Chrujda bezpečně vrátit do náručí své krásné lasičky Aničky? Chrujda se dětem představuje už počtvrté. Zvládl natočit film, urychlit se a zase zpomalit, dokonce se i zamilovat. I tentokrát se můžete těšit na laskavý příběh plný dobrodružství i poučení. Petr Stančík senebojí dotknout vážnějších témat, jako je život na vozíčku, ale ani použít humor a nadsázku.


...ěhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu ... Jezevec Chrujda série | Databáze knih ... . Na její palubě doletí až na Pidilunu, což je maličký měsíc našeho Měsíce. Kniha Jezevec Chrujda dobývá vesmír Přidat komentář. Martica. 17. ledna. Jezevec Chrujda je borec, oblíbený hrdina našich dětí. ... Jezevec Chrujda dobývá vesmír. V novém příběhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu. Autor: Petr Stančík Ilustrace: Lucie Dvořáková Edice: Modrý slon Rok: 2017 Typo: Mariana Dvořáková Formát ... Jezevec Chrujda: Jezevec Chrujda dobývá vesmír - Petr ... ... . Autor: Petr Stančík Ilustrace: Lucie Dvořáková Edice: Modrý slon Rok: 2017 Typo: Mariana Dvořáková Formát: 240 x 160 mm Počet stran: 24 Vazba: V8 Jezevec Chrujda dobývá vesmír Petr Stančík Jméno lovce: Čím se bránil Chrujda před lét...SOUVISEJÍCÍ KNIHY