Malý japonský krámek

Malý japonský krámek - Isabelle Artusová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Isabelle Artusová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý japonský krámek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý japonský krámek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isabelle Artusová. Číst Malý japonský krámek Online je nyní tak snadné!

POPIS


V současné Paříži dojde k osudovému setkání líbezné gejšy s neohroženým samurajem. Gejšou je ve skutečnosti nefalšovaná Francouzka z předměstí, jež se našla v postavě tradiční japonské společnice s nalíčenou tváří a v hedvábném kimonu. Jmenuje se Pamela a živí se prodejem bonsají v Malém japonském krámku na levém břehu Seiny. Samurajem není nikdo jiný než Thad, mladý muž z bretaňského venkova, jehož živí dobře placené zahraniční mise na hraně zákona. Pamela i Thad v dětství propadli americkým televizním seriálům (ona spíše Dallasu, on Kung fu) a tímto prizmatem vnímají skutečnost i rodící se milostné vzplanutí. Když Thad vztah se svou „gejšou“ ukončí, rozhodne se Pamela „samuraje“ vyhledat a vydává se na dlouho cestu do Země vycházejícího slunce, kde na oba čekají četné nástrahy a mnohá překvapení. Příběh na pomezí mezi zamilovanou romancí, detektivkou a cestopisem o zapadlých končinách, tradicích a zvycích dnešního Japonska by se mohl snadno stát románem o moderní Popelce typu Pretty Woman. Nicméně začínající spisovatelka, francouzsky píšící Kanaďanka Isabelle Artusová, se stereotypům úspěšně vyhýbá a svým odlehčeným stylem plným humoru a svěžesti, který dokáže udržet i v otevřených popisech milostných scén, slaví úspěch u čtenářů i kritiky. Oba milenci jsou v dětství a dospívání uvězněni v nepohodlných rolích, způsobených necitlivou výchovou a nadměrnou konzumací televizních seriálů, ale v pestrých kulisách moderního i mytického Japonska projdou zásadní proměnou v intencích klasického bildungsromanu i východních duchovních nauk.


...lý japonský krámek ... No snad to nebude malý krámek hrůz , vypůjčila jsem si ji a otevřela dveře krámku ... Malý japonský krámek | KNIHCENTRUM.cz ... . Je to spíš malý krámek nudy . Vlastně je to, co jsem čekala - dva lidi co žijí životy jiných nebo milují cosplay a proto je nutné něco protrpět a dospět. Musí se ztratit , aby se našli . kniha má velmi ... Malý japonský krámek Autor: Artusová, Isabelle Nakladatel: Argo EAN: 9788025721056 ISBN: 978-80-257-2105-6 Originál: La petite boutique japonaise Překlad: Fučíková, Milena Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Malý japonský krámek má jiné ambice, než přinést Zvrat roku. Ostatně i Argo samotné přirovn ... Hladová kniha: 2017 ... . vydání) Malý japonský krámek má jiné ambice, než přinést Zvrat roku. Ostatně i Argo samotné přirovnává na svých stránkách k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY