Já, blogerka: Žena 30+

Já, blogerka: Žena 30+ - Jana Kuželová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Kuželová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, blogerka: Žena 30+.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já, blogerka: Žena 30+ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Kuželová. Číst Já, blogerka: Žena 30+ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Být ženou znamená umět uvařit, být po očku v obraze co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří  i seberealizace. Být ženou je výsada, soubor znalostí a dovedností, um, leč někdy nelehký. Tak pojďme žít život tak, aby nás bavil! V této knize nejde jen o další lifestyle, ale o témata, ve které se každá žena najde. Jsou to příběhy psané vaším životem, někdy na zamyšlenou, ale vždycky hlavně pro zasmání. Najdete v ní i rady, jak zacházet s muži, ale také jak najít své vnitřní štěstí.


..., blogerka 2. Jsem žena. A žena je… 3 ... Kniha Já, blogerka - Žena 30+ - Jana Kuželová | knizniklub.cz ... . Moje nejlepší kámoška je imaginární 4. Žít život tak, aby nás bavil… 5. Jak přikládat polínka, do vztahu „ohýnka". Zpráva dne: Jakodřív umřel. 6. Spoustu přátel mít… Umíš být super „kámoška"? 7. Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. 8. E-kniha: Já, blogerka -- Žena 30+ - Jana Kuželová ... Podnázev: Žena 30+ Být ženou znamená umět vařit, být po očku v obraze, co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří i seberealizace. Být ženou je výsada, ... Kniha: Já, ... Já, blogerka: Žena 30+ - Jana Kuželová | Kniha na Alza.cz ... . Být ženou je výsada, ... Kniha: Já, blogerka - Žena 30+ - Jana Kuželová ... Najdete v ní i rady, jak zacházet s muži, ale také jak najít své vnitřní štěstí. (žena 30+) Předmětná hesla Kužel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY