Vzestup do páté dimenze: Kráčející duchovní mistr

Vzestup do páté dimenze: Kráčející duchovní mistr - Diana Cooper, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Diana Cooper,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzestup do páté dimenze: Kráčející duchovní mistr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzestup do páté dimenze: Kráčející duchovní mistr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Cooper,. Číst Vzestup do páté dimenze: Kráčející duchovní mistr Online je nyní tak snadné!





POPIS


V nadcházejícím dvacetiletém období se nám naskýtá dosud nebývalá příležitost k duchovnímu růstu. Poprvé od časů Zlaté Atlantidy se mohou ti, kdo jsou připraveni, napojit na devítidimenzionální frekvence, díky čemuž se urychlí jejich proces vzestupu. V této knize se s vámi Diana Cooper a Tim Whild podělí o své rozsáhlé znalosti Zlatého věku Atlantidy a předají vám důležité informace, cvičení a meditace, abyste se mohli stát již v tomto životě osvícenými duchovními mistry. Ukáží vám, jak se spojit s nejvyššími energiemi draků, jednorožců, andělů a velkých nanebevzatých mistrů, kteří vám pomáhají z mnoha různých vesmírů naplnit váš pravý potenciál. Celou knihu prozařují frekvence páté až sedmé dimenze a je protkána překrásnými světelnými vlákny deváté dimenze. Světový učitel, mistr Kuthumi, vás zavede do svých dvanácti výukových chrámů, ve kterých vás bude společně s velkými vesmírnými anděly a duchovními mistry provázet na cestě k dosažení osvícení a duchovního mistrovství. O svá tajemství se zde s vámi podělí také mnoho největších duchovních mistrů, kteří slouží naší planetě, a budou vás po celou dobu podporovat. Mistr Voosloo, velekněz s nejvyšší frekvencí, který kdy sloužil v Atlantidě, nám umožnil navázat spojení s jeho nádhernou energií, díky čemuž se i vy při čtení této knihy budete moci přenést do nejvyšších úrovní, jakých je možné dosáhnout na planetě Zemi. Tato kniha je nezbytným průvodcem pro všechny, kdo chtějí v tomto životě naplnit poslání své duše a kdo si přejí sloužit Gáji v páté dimenzi a následně i v ještě vyšších dimenzích.


...zestup do páté dimenze - Diana Cooper; Tim Whild ... Knihy Tim Whild | Dobré Knihy.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (kráčející duchovní mistr) Předmětná hesla Duchovní bytosti Vzestup do páté dimenze: Kráčející duchovní mistr. ... Vzestup do páté dimenze Autor: Cooper, Diana a Whild, Tim Nakladatel: Fontána EAN: 9788073368760 ISBN: 978-80-7336-876- Překlad: Eliášová, Kristýna Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: Vzestup do páté dimenze - Kráčející duchovní mistr ... Vzestup do páté dimenze - Kráčející duch ... Vzestup do páté dimenze - Diana Cooper; Tim Whild | Knihy ... ... ... Vzestup do páté dimenze - Kráčející duchovní mistr 286 CZK Nov ... Světový učitel, mistr Kuthumi, vás zavede do svých dvanácti výukových chrámů, ve kterých vás bude společně s velkými vesmírnými anděly a duchovními mistry provázet na cestě k...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY