Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř!

Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! - Tomáš Divílek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Divílek,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Divílek,. Číst Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chceš proniknout do říše zvířátek, které potkáš v ZOO, a vyrobit si půvabné drobnosti, které ti je budou připomínat? Otevři tuto knížku a hurá do toho! Čeká na tebe 16 zvířat – seznámíš se s tulivými rejnoky, roztomilou pandou, vysokánskou žirafou i tajemným tapírem. Každý z nich se skrývá v jedné z kapitol, kde se o nich dozvíš spoustu zajímavostí a navíc v každé najdeš návod, jak si vyrobit nějakou drobnost inspirovanou daným zvířátkem. Kamarády ze ZOO, tak můžeš mít přímo u sebe doma!


... z nich se skrývá v jedné z kapitol, kde se o nich dozvíš spoustu zajímavostí a navíc v každé najdeš návod, jak si vyrobit nějakou drobnost inspirovanou daným zvířátkem ... Přehled přírůstků regionální literatury za rok 2017 (okres ... ... . Kamarády ze ZOO tak můžeš mít přímo u sebe doma! (zkoumej, maluj, tvoř) Zoohrátky se zvířátky; Listování. Zoohrátky se zvířátky Zkoumej, maluj, tvoř! ... Každý z nich se skrývá v jedné z kapitol, kde se o nich dozvíš spoustu zajímavostí a navíc v každé najdeš návod, jak si vyrobit nějakou drobnost inspirovanou daným zvířátkem. Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! Tomáš Divílek, Jana Svobodová Kniha Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, mal ... CPress - Zoohrátky se zvířátky ... . Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, maluj, tvoř! Tomáš Divílek, Jana Svobodová Kniha Zoohrátky se zvířátky: Zkoumej, mal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY