Jak dlouho přežije lidstvo: Katastrofy, které jednou nastanou

Jak dlouho přežije lidstvo: Katastrofy, které jednou nastanou - Viktor Černoch | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Černoch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak dlouho přežije lidstvo: Katastrofy, které jednou nastanou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak dlouho přežije lidstvo: Katastrofy, které jednou nastanou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Černoch. Číst Jak dlouho přežije lidstvo: Katastrofy, které jednou nastanou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skvělá kniha! Potěší i čtenáře, kteří se v problematice jednotlivých katastrof zas až tak moc neorientují. Autor totiž umně vysvětluje řadu věcí velmi čtivým a odlehčeným způsobem, což je velmi sympatické. Knihu samozřejmě nejde přečíst jedním dechem - no taky to není žádná romantická detektivka :-) I tak mě bavila zejména svou formou - střídmým chytrým humorem a vtipnými poznámkami, díky kterým jsou popisované katastrofy celkem snadno stravitelné. Některé kapitoly (např. Gama záblesk) by jich snesly i více. Některé popisované pohromy jsou mi (díky bohu) dost vzdálené, takže spíš něž populární vesmírná témata (např. Srážka s asteroidem, Invaze mimozemšťanů, atd.) mě zasáhly kapitoly Vyčerpání zdrojů, Přelidnění, Změna klimatu a samozřejmě Jaderná válka. Téměř 30 stránek odkazů na zdroje potvrzuje, že autor má opravdu neskutečný přehled a dbal na důsledné podávání faktů. Naštěstí je kniha zakončena celkem optimisticky a zdá se, že konec je zatím v nedohlednu :-) Takže se těším na další autorův počin!


...ho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou nastanou kniha od: Viktor Černoch ... TÝDEN S KNÍŽKOU 23+24+25+26 / 2017 - YouTube ... . 77 % ... Kniha Jak dlouho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou nastanou Přidat komentář. _k_. 22.10.2019. Téma knížky je zajímavé, nejvíc se mi líbila časová osa na konci knížky, která zobrazuje, co se s námi a s planetou stane. ... Hledáte Jak dlouho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou nastanou od Viktor Černoch? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Autor nám barvitě vylíčí nejrůznější varianty z ... Jak dlouho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou ... ... . 33 prodejen po celé ČR Autor nám barvitě vylíčí nejrůznější varianty zkázy, ať už přírodního původu, nebo ty, které si zaviníme sami. Jak dlouho přežije lidstvo Katastrofy, které jednou nastanou Čtená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY