Dům doktora Fišera

Dům doktora Fišera - Petra Braunová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Braunová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům doktora Fišera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům doktora Fišera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Braunová. Číst Dům doktora Fišera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podivín doktor Fišer do svého domu obehnaného plotem s ostnatým drátem nikoho nepouští. Když se Petrův otec zmíní, že pro doktora pracuje, probudí v synovi zvědavost. V domě na kopci prý bydlí nějaký kluk. Nikdo ho ale nezná, do školy nechodí, nehraje florbal… Petrovi se podaří s pomocí kamarádky Kristýny a dokonalé lsti vniknout do domu. Co objeví, je šokující, a co bude následovat, ještě mnohem víc!


...ům doktora Fišera Autor: Petra Braunová - Podivín doktor Fišer do svého domu obehnaného plotem s ostnatým drátem nikoho nepouští ... Dům doktora Fišera : Pre mládež : Najlepšie audioknihy ... ... . Kniha Dům doktora Fišera ... Ale u doktora Fišera to napätie naťahovala tak dlho, až mi už bolo fuk, ako to skončí. Škoda. Frevelika. 24.03.2019. Opravdu zajímavá, čtivá, pro jedenáctiletou slečnu zcela originální příběh, těšily jsme se spolu na večerní čtení. Dcera měla vždy zajímavé a samozřejmě tajemné sny. Dům doktora Fišera je tajemný - je obehnaný zdí a skrývá řadu tajemstv ... Dům doktora Fišera - Petra Braunová | Kniha na Alza.cz ... . Dcera měla vždy zajímavé a samozřejmě tajemné sny. Dům doktora Fišera je tajemný - je obehnaný zdí a skrývá řadu tajemství. Jak je možné, že v domě táta objevil boty nějakého kluka? A jak to, že ten kluk nechodí do školy? V Petrově rodině je najednou zvláštní ticho, rodiče jsou rozhádaní a Petr netuší, co se děje. Rozhodne se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY