Terapeutické využití tejpování

Terapeutické využití tejpování - Jitka Kobrová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Kobrová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Terapeutické využití tejpování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Terapeutické využití tejpování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Kobrová,. Číst Terapeutické využití tejpování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší komplexně zpracovanou problematiku tejpování.  Je to v současnosti jedna z nejpopulárnějších metod ve fyzioterapii, rehabilitačním lékařství a také v terapii sportovců. Kniha je zaměřena nejen prakticky, jak tomu u podobných publikací bývá. Kniha přináší kromě praktického využití u konkrétních diagnóz a klinických stavů i podrobný popis technik tejpování a hlavně princip jeho působení na organizmus, historii tejpování a fyziologii účinku tejpování v závislosti na jeho vlastnostech. Kniha navazuje na úspěšnou předchozí publikaci s názvem Terapeutické využití kinesio tapu a podobně jako předchozí kniha je určena sportovním lékařům, ortopedům, fyzioterapeutům, ergoterapeutům, lékařským i nelékařským odborníkům a je vhodná také pro studenty zejména bakalářských a magisterských oborů specializujících se ve zdravotnictví.


...tické využití Temtex tapu "TERAPEUTICKÉ VYUŽITÍ TEMTEX TAPU" je název nejnavštěvovanějšího kurzu tejpování v České republice i na Slovensku ... Terapeutické využití tejpování / Najlacnejšie knihy ... . Lektory kurzu jsou Mgr. Jitka Kobrová, Cert. MDT, MUDr. et Mgr. Robert Válka, kteří byli vyškoleni ve Velké Británii a Mgr. Pavla Mrlíková. Sekci "TEJPOVÁNÍ" pro vás připravila Mgr. Jitka Kobrová- fyzioterapeutka, spoluautorka publikace TERAPEUTICKÉ VYUŽITÍ KINESIO TAPU a zároveň lektorka stejnojmenného kurzu. Zde se dozvíte, jaký je rozdíl mezi fixačními tejpy a kinezio tejpy, kdy je používat, jaké má tejpovací páska fyziologické účinky a jaké z ... KURZY TEJPOVÁNÍ - TEMTEX TAPING Kurzy tejpování - Temtex ... ... . Zde se dozvíte, jaký je rozdíl mezi fixačními tejpy a kinezio tejpy, kdy je používat, jaké má tejpovací páska fyziologické účinky a jaké zásady ... Terapeutické využití tejpování Kniha navazuje na předchozí úspěšnou publikaci s názvem Terapeutické využití kinesio tapu. Tejpování je v současnosti ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY