Už se neshledáme v tomto životě

Už se neshledáme v tomto životě - Jindra Tichá | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jindra Tichá
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Už se neshledáme v tomto životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Už se neshledáme v tomto životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindra Tichá. Číst Už se neshledáme v tomto životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Už se neshledáme v tomto životě se odehrává v průběhu dvou měsíců, které následovaly po 17. listopadu 1989. Tak dlouhá totiž byla návštěva hlavní hrdinky Hany, která po nekonečných téměř dvaceti letech emigrace přijíždí do Čech, doslova pár dnů po listopadovém masakru na pražské Národní třídě. Konfrontace stavu české společnosti po konsolidačním martyriu s ostatním vyspělým světem je zdrcující. Oči emigrantky vidí i to, co již otupělý zrak zdejších občanů pomalu ani nevnímá. Většina Hančiných setkání s někdejšími kolegy a přáteli se točí právě kolem podílu každého z nich na daném stavu věcí. Čtenářsky poutavá analýza posledních hektických dnů komunistické totality, která je pro dnešní mladé lidí již historií, zůstává trvalým literárním obrazem událostí, které jsme si zvykli nazývat Listopadová revoluce.


...Už se neshledáme v tomto životě - Tichá Jindra ... Kniha: Jak vypadá moje vlast po tomto životě | Knihy.ABZ.cz ... . Už se neshledáme v tomto životě se odehrává v průběhu dvou měsíců, které následovaly po 17. listopadu 1989. Tak dlouhá totiž byla návštěva hlavní hrdinky Hany, která ... zrak zdejších občanů pomalu ani nevnímá. Kupte knihu Už se neshledáme v tomto životě (Jindra Tichá) s 30 % slevou za 132 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenz ... Už se neshledáme v tomto životě | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Už se neshledáme v tomto životě se odehrává v průběhu dvou měsíců, které následovaly po 17. listopadu 1989. Tak dlouhá totiž byla návštěva hlavní hrdinky Hany, která po nekonečných téměř dvaceti letech emigrace př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY