Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu!

Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! - Kate Finchová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Finchová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Finchová. Číst Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky. A jejich nejnovější host je skutečně jedinečný! Štístko je totiž malý vodicí kůň. Pomáhá svému nevidomému pánovi dostat se, kam potřebuje, právě jako to dělají vodicí psi. V hotelu se spřátelí s někým, pro koho je jeho pomoc k nezaplacení – s výstavním perským kocourem Sametem. Děti doufají, že Štístkovo zodpovědné chování jim pomůže udržet čilého kocoura v bezpečí a bez poskvrnky.


... Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky ... Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! John Steven Gurney ... ... . A jejich nejnovější host je skutečně jedinečný! Štístko je totiž malý vodicí kůň. Pomáhá svému nevidomému pánovi dostat se, kam potřebuje, právě jako to dělají vodicí psi. V hote Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! Kate Finchová. Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky. A jejich nejnovější host je sk... 149 Kč 119 Kč Hotel U Zvířát ... Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! | O2 Knihovna ... . A jejich nejnovější host je sk... 149 Kč 119 Kč Hotel U Zvířátek - Čich na záhady. Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky. A jejich nejnovější host je skutečně jedinečný! Štístko je totiž malý vodicí kůň. Pomáhá svému nevidomému pánovi dostat se, kam potřebuje, právě jako to dělají vodicí psi. V hote Hotel U...SOUVISEJÍCÍ KNIHY