Tibetská kniha o životě a smrti

Tibetská kniha o životě a smrti - Sogjal-rinpočhe | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sogjal-rinpočhe
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tibetská kniha o životě a smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tibetská kniha o životě a smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sogjal-rinpočhe. Číst Tibetská kniha o životě a smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toto fenomenální dílo lze chápat jako úvod do budhistického nazírání duchovní skutečnosti. Seznamuje čtenáře s meditačními technikami, osvětluje fenomény karmy a znovuzrození, radí, jakým způsobem se připravit na cestu ke smrti. Především se ale text detailně zabývá přechodným stavem vědomí a nevědomí po smrti, tzv. "bardem", a rozkrývá tak řadu otázek, jež si lidstvo klade od nepaměti. Tibetská kniha o životě a smrti představuje unikátní syntézu budhistické tradice a západního myšlení. Sogjal Rinpočhe se sice narodil v Tibetu a byl žákem duchovního mistra Džamjang Khjence Čhökji Lodöa, po čínské invazi Tibetu však podobně jako Dalajláma odešel do exilu a od 70. let začal na Západě předávat tibetské učení.


... kniha o životě a smrti představuje unikátní syntézu budhistické tradice a západního myšlení ... Sogjal: Tibetská kniha o životě a smrti, 1996. ... . Sogjal Rinpočhe se sice narodil v Tibetu a byl žákem duchovního mistra Džamjang Khjence Čhökji Lodöa, po čínské invazi Tibetu však podobně jako Dalajláma odešel do exilu a od 70. let začal na Západě předávat ... Tibetská kniha o životě a smrti Autor: Sogjal-rinpočhe Nakladatel: Argo EAN: 9788025706480 ISBN: 978-80-257-0648- Originál: The Tibetan Book of Living and Dying Překlad: Zbavitel, Dušan Popis: 1× kniha, vázaná, 474 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2012 Tibetská kniha o živote a smrti OBSAH: ČASŤ I. : ŽIVOT 1. V zrkadle smrti 1.1 Smrť v modernom svete 1.2 Cesta životom a smrťou 2. Nestálosť 2.1 ... Tibetská kniha o životě a smrti / Nejlevnější knihy ... . : ŽIVOT 1. V zrkadle smrti 1.1 Smrť v modernom svete 1.2 Cesta životom a smrťou 2. Nestálosť 2.1 Veľký podvod 2....SOUVISEJÍCÍ KNIHY