Já, JůTuber 4

Já, JůTuber 4 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, JůTuber 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já, JůTuber 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Já, JůTuber 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímá vás, proč Carrie Kirsten netočí klasická holčičí videa? Jaký je Johnny Valda v soukromí? Proč nepoužívá Veronika Spurná na YouTube přezdívku? Jak dlouho na svých videích pracuje Zachy a proč Vidrail natáčí v lese? To a mnohem více se dočtete ve čtvrtém díle série Já, Jůtuber. Samozřejmě nechybí ani neskutečné příhody Manuela Středy a tipy, jak prorazit na YouTube, jak využívat sociální sítě anebo jak se vypořádat se slávou na internetu.


...jší nabídky Já, JůTuber ShopRoku 2019 Finalista Hodnocení: 4 ... Kniha: Já, JůTuber 2 | Knihy.ABZ.cz ... .7 hvězdičky z 5 První knížka o českých JůTuberech vychází už příští pondělí! Ale když přijdete v neděli v jedenáct do nákupního centra Harfa, můžete ji s námi pokřtít a potk... Já, JůTuber 4. Já, JůTuber. April 25, 2017 · Takhle jsme pokřtili knihu Já, JůTuber 4! A co vy? Máte ji už doma? Jestli ne tak teď ji můžete mít se slevou 25% a poštovným zdarma. Objednej si knížku na: www.albatrosmedia.cz Do položky „Sle ... Já, Jůtuber: Já, Jůtuber - Tereza Hodanová | Databáze knih ... . Objednej si knížku na: www.albatrosmedia.cz Do položky „Slevový kupon" uveď kód: JAJUTUBER4 Vychází nový díl knihy Já, JůTuber, kde si můžete přešíst ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY