Česko, otázky a odpovědi

Česko, otázky a odpovědi - Karel Foltin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Foltin
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko, otázky a odpovědi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česko, otázky a odpovědi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Foltin. Číst Česko, otázky a odpovědi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete se pobavit s přáteli na dovolené, rodinné oslavě nebo při silvestrovské zábavě? Láká vás ověřit si své znalosti a zároveň získat nové informace z atraktivních oblastí českého prostředí? V knize najdete více než 2000 otázek a odpovědí na různá témata týkajících se naší země, které vám usnadní vytvořit příjemnou atmosféru při každé příležitosti. Zeměpis, hrady a zámky, turistické zajímavosti, dějiny, průkopníci, vynálezci, objevitelé, pivo, sportovci, umění, literatura, divadlo, filmy, herci, hlášky z filmů, zvyky a tradice, stará slova, krajové speciality.


... - otázky a odpovědi je česká vědomostní stolní hra pro děti i dospělé, první ze série her Otázky a odpovědi ... Otázky a odpovědi ke koronaviru: Jak být správně v ... ... .Je pro 2 až 6 hráčů. Obsahuje 2400 otázek ohledně Česka rozdělených do 6 tematických okruhů: historie, kultura, příroda/technika/věda, geografie, sport a různé. Byla vydána v roce 2006 firmou Albi. V roce 2009 byla vydána cestovní verze s 600 ... Alternativy k Česko, otázky a odpovědi Porovnat s Česko, otázky a odpovědi -14%. Slovensko Junior. Vědomostní hra pro 2-6 hráčů, vhodné od 12 let, alespoň na 45 min hraní -14% 590,-509,-bez DPH ... Hra Poznej Česko Online ... . Slovensko Junior. Vědomostní hra pro 2-6 hráčů, vhodné od 12 let, alespoň na 45 min hraní -14% 590,-509,-bez DPH 421,-Koupit. Skladem > 5 ks. Můžete mít zítra od 8:00. Objednací kód ... Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a různé. Česko je naučná společenská hra především pro dospělé. V tomto souboji vědomostí odpovídají h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY