Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem

Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem - Caroll Lewis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Caroll Lewis
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroll Lewis. Číst Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neustále ohromená, zvídavá a taky hodně zvědavá Alenka se dostane do zvláštního světa, ve kterém nedává skoro nic smysl. Pronásleduje například mluvícího králíka s hodinkami a setkává se s dalšími podivnými stvořeními, která se chovají naprosto nepochopitelně. Anebo ona se chová nepochopitelně? A jak to asi vypadá za zrcadlem? Vydejte se s Alenkou do kraje divů a za zrcadlo a prožijte s ní dobrodružství, která jinde neprožijete.


...v říši divů (též známá jako Alenka v kraji divů a Alenčina dobrodružství v podzemní říši; anglicky: Alice's Adventures in Wonderland, 1865) ... Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem - Caroll ... ... .Do češtiny přeložili Jaroslav Císař, a Hana a Aloys Skoumalovi. Autorem knihy je anglický matematik a logik Lewis Carroll (vl. jménem Charles Lutwidge Dodgson), který ji údajně napsal pro malou holčičku Alici Liddellovou. Obsahuje Alenka v kraji divů, Za zrcadlem a s čím se tam Alenka setkala. Alenka v říši divů je dílo anglického matematika a logika Lewise Carrolla, který ji údajně napsal pro malou holčičku Alici Liddellovou. ... Al ... Alenka v kraji divů a za zrcadlem Lewise Carrolla přináší ... ... . Alenka v říši divů je dílo anglického matematika a logika Lewise Carrolla, který ji údajně napsal pro malou holčičku Alici Liddellovou. ... Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem. 2017 · ekniha · XYZ (ČR) 978-80-750-5456-2, 978-80-750-5457-9. Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem Alica v krajine zázrako...SOUVISEJÍCÍ KNIHY