Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky

Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky - Michael Parker | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Parker
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Parker. Číst Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozhovory o demokracii, filozofii, životním prostředí, válce a odplatě, o lidstvu a dalších velkých myšlenkách. Co je to věčnost? Co je to demokracie? Nebo dokonce: Je v pořádku, když vlastním zbraň? Kniha amerického autora se věnuje takzvaným „velkým“, ne vždy snadno zodpověditelným otázkám, kterým se rodiče obvykle vyhýbají, protože v nich často nemají zcela jasno ani oni sami. Sedmdesát pět témat je uvedeno stručnou informací o dané problematice nebo mysliteli a doplněno řadou otázek, často kladených z neobvyklé perspektivy a někdy i dost provokativních, které otvírají nové úhly pohledu a poukazují na zajímavé souvislosti. Jejich smyslem je poskytnout prostor pro diskusi s dětmi, která je pravděpodobně zaujme více než četba knihy.


... informace o produktu Kniha Povídejte si s dětmi - Velké myšlenky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Povídejte si s dětmi - Velké myšlenky ... Povídejte si s dětmi - Michael Parker | Knihy Dobrovský ... . POVÍDEJTE SI S DĚTMI. VELKÉ MYŠLENKY Rozhovory o demokracii, fi lozofi i, životním prostředí, válce a odplatě, o lidstvu a dalších velkých myšlenkách Tato kniha ani žádná její část nesmí být kopírována, rozmnožována ani jinak šířena bez písemného souhlasu vydavatele. Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ... E-kniha: Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky | Knihy.ABZ.cz ... . Povídejte si s dětmi: Velké myšlenky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY