Rafaelova škola - Vílí křídla

Rafaelova škola - Vílí křídla - Renata Štulcová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Renata Štulcová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rafaelova škola - Vílí křídla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rafaelova škola - Vílí křídla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Štulcová. Číst Rafaelova škola - Vílí křídla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také starší čtenářky všech věkových skupin. Inspirací pro autorku při psaní byla její láska k Zemi, k přírodě, k lidem, k bylinám. Vznikl příběh z poloviny zasazený do našeho současného světa, kde v křivoklátských lesích najdete přírodovědné gymnázium zvané Rafaelova škola. Sem nastupuje dvanáctiletá Marina Fialková, protože její nezvěstná maminka si kdysi přála, aby právě tady jednou studovala. Marina tak poznává tu druhou polovinu existence, neviditelný svět za oponou. Hledá svoji maminku a později i svou osudem předurčenou lásku.


...lí křídla ... když ji byl rok, nastoupí na přírodovědně víceleté gymnázium s názvem Rafaelova škola ... Rafaelova škola - Renata Štulcová — Kniha.cz ... . Není to ale škola každá jiná, je to škola pro elementály jako jsou víly, nágy, fauni, dryády, aj. A jak to tak už vypadá, je to škola, ve které by se mohla dočkat ze stran profesorů pomoci a najít maminku. ... The next video is starting stop. Loading... Watch Queue Rafaelova škola - Vílí křídla Autor: Štulcová, Renata Nakladatel: Maitrea EAN: 9788075002518 ISBN: 978-80-7500-251-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 329 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Rafaelova škola - Vílí křídla (Mladá fronta 2011) Strážci sedmi divů světa (Litterra Rusko, ... Rafaelova škola- Vílí křídla - Knižní blog neblog? ... . vydání) Rafaelova škola - Vílí křídla (Mladá fronta 2011) Strážci sedmi divů světa (Litterra Rusko, 2011) Mojmír - Cesta pravého krále (Albatros 2010) Růže a krokvice (Knižní kl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY