Akta Julián

Akta Julián - Gregg Loomis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gregg Loomis
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Akta Julián.pdf


Chcete si knihu přečíst?Akta Julián ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gregg Loomis. Číst Akta Julián Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dona Huffa, blízkého přítele Langa Reillyho a bývalého agenta CIA, někdo brutálně zavraždil. Před svou smrtí se Don v Seville věnoval psaní knihy o důstojníkovi SS Ottovi Skorzenym. Je možné, že by někdo spáchal vraždu jen proto, aby jeho kniha nikdy nespatřila světlo světa? Lang je odhodlaný zjistit pravdu, a tak se vydává po stopách, které za sebou Don při svém výzkumu zanechal. Pátrání ho vyšle na zběsilou honičku po celé Evropě a Lang se postupně noří hlouběji a hlouběji do záhady, jejíž kořeny sahají do dob položení základů katolické církve. Ve Vatikánu nakonec objeví šokující tajemství, které se týká nejen druhé světové války, ale také bouřlivých časů římské říše. Organizace, která se zbavila Langova přítele, však udělá cokoli, aby zabránila jeho odhalení. I kdyby měla obětovat další životy… Případy Langa Reillyho 2.


...onická kniha Akta Julián na www.alza.cz ... Akta Julián: Případy Langa Reillyho 2 - Gregg Loomis ... ... . Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Akta Julián od ostatních uživatelů. Nakupujte... Kniha Akta Julián Přidat komentář. jasněblond007. 1 13. března. Druhý díl z devítidílné série. ... Akta Julián E-kniha, česky. Akta Julián. 7x. 0. Elektronická kniha Autor: Gregg Loomis. 2017, česky - 2. Kniha zo série Lang Reilly . Elektronické knihy » Thrillery. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. D ... Knižní deníček: RECENZE: Akta Julián - Gregg Loomis ... . Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Akta Julián. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY