Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky

Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky - Ivona Březinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nenechte si ujít román o dospívání a o první lásce od oceňované autorky. Medard Koukol má dvě slabosti – chemii a spolužačku Markétu. Ve své utajené laboratoři zkoumá nejen chemické sloučeniny, ale taky svoje zamilované srdce. Zatímco v kádinkách a zkumavkách to tajemně bublá, v Medardově hlavě to přímo vře. Jak vyjít se starší sestrou? Jak se vyrovnat s maminčinou nemocí? A hlavně jak získat krásnou Markétu? Zdá se, že láska je tvrdší oříšek než chemická rovnice. A obzvlášť když se jmenujete Medard. Může se do kluka s tak trapným jménem vůbec někdo zamilovat?


...e si ujít román o dospívání a o první lásce od oceňované autorky ... Pomeranče v podprsence - Ivona Březinová, 2017, pevná ... ... . Medard Koukol má dvě slabosti - chemii a spolužačku Markétu. Ve své utajené laboratoři zkoumá nejen chemické sloučeniny, ale taky svoje zamilované srdce. Zatímco v kádinkách a zkumavkách to tajemně bublá, v Medardově hlavě to přímo vře. Hledáte Pomeranče v podprsence - Příběh o holkách pro kluky a o klucích pro holky od Ivona Březinová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách ... Pomeranče v podprsence | Březinová Ivona od 167 Kč ... ... . 33 prodejen po celé ČR Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky Ivona Březinová Nakladatel: Bambook 2017 Podtitul: Příběh o holkách pro kluky a o klucích pro holky Autor: Ivona Březinová Rok...SOUVISEJÍCÍ KNIHY