Tajemství posledního večera

Tajemství posledního večera - Ivan Renč | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Renč
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství posledního večera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství posledního večera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Renč. Číst Tajemství posledního večera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byly Velikonoce, a to se usedalo k slavnostní večeři. I Ježíš usedl se svými apoštoly k hostině. Po ní vyšli do zahrady. Byla krásná teplá noc. Následujícího dne se mělo stát mnoho význačných událostí jak pro samotného Ježíše, tak pro apoštoly i pro ostatní lidi. V takových chvílích je nejlépe se pomodlit. Ježíš vzal s sebou tři z apoštolů, aby se modlili s ním. Petr, Jakub a Jan se posadili do trávy a z ticha noci se jim pod víčky zrodily sny ... Sny, které nás zavedou do doby dětství apoštolů, sny, v nichž se nám představí apoštolové jako zralí muži, sny, v nichž své životní příběhy prožívají malí jmenovci apoštolů.


...tví posledního večera(Renč Ivan, Krejčová Zdeňka) - Byly Velikonoce, a to se usedalo k slavnostní večeři ... Tajemstvi posledniho vecera cteni pro male i vetsi renc ... ... ... Tajemství posledního večera - bazar knih | ČBDB.cz ... tví posledního večera(Renč Ivan, Krejčová Zdeňka) - Byly Velikonoce, a to se usedalo k slavnostní večeři. I Ježíš usedl se svými apoštoly k hostině. Po ní vyšli do zahrady. Byla krásná teplá noc. Následujícího dne se mělo stát mn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY