Kapitán Flint je zase in

Kapitán Flint je zase in - Torsten Wohlleben | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Torsten Wohlleben
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitán Flint je zase in.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapitán Flint je zase in ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Torsten Wohlleben. Číst Kapitán Flint je zase in Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prošpikované obrázky a neodolatelným humorem! Ve dvanácti se prý život kompletně změní. O tom však u Flinta nemůže být řeč: pořád stejná škola, stejní kamarádi a rodiče, co jdou člověku pořád stejně na nervy. Jen Lea, sestřina nejlepší kamarádka, vším důkladně zamíchá. V její blízkosti Flint tak divně znervózní… Ale jak se jí Flint může líbit, když ho přistihla při hře na piráty? Flint prostě musí svůj život zásadně překopat a konečně být na úrovni. Ale není to tak jednoduché, když stěny jeho pokoje stále ještě pokrývají tapety s medvídky!


... Flint je zase in Torsten Wohlleben. Prošpikované obrázky a neodolatelným humorem! Ve dvanácti se prý život kompletně změní ... Kapitán Flint je zase in - Torsten Wohlleben | Databáze knih ... . O tom však u Flinta nemůže být řeč: pořád stejná škola, stejní kamarádi a rodiče, co jdou člověku pořád stejně na nervy. Jen Lea, sestřina nejlepší kamarádka, vším důkladně ... Kniha: Kapitán Flint je zase in - Torsten Wohlleben Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Kapitán Flint je zase in. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím neho ... Autor - Wohlleben - Torsten Wohlleben | Knihy.ABZ.cz ... . Kapitán Flint je zase in. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY