Vyrovnat si účty

Vyrovnat si účty - Martina Cole | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Cole
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyrovnat si účty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyrovnat si účty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Cole. Číst Vyrovnat si účty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sharon Conwayová a Lenny Scott se měli rádi už jako teenageři. Když oznámili, že se chtějí vzít, všichni je od toho zrazovali. Bylo jim jedno, že jsou příliš mladí, oni zkrátka věděli, že chtějí být spolu. Sharon neznepokojovaly Lennyho obchody, které podle všeho dalece přesahovaly to, co ještě lze považovat za zákonné. Pro ni bylo důležité, že Lenny umí dobře zabezpečit rodinu. Ona sama se starala o domácnost a dva syny. Pokud šlo o Sharon, život nemohl být lepší. Pak se ale jednou Lenny nevrátil domů. Nebylo to poprvé – ale bylo to naposledy. Kdosi ho totiž zavraždil a brutalita toho činu šokovala dokonce i otrlé policisty. Sharon se dlouhých dvacet let snažila zjistit, kdo to udělal a proč. Pravdu nalezla až nyní, ale v žádném případě nehodlá nechat spáchaný zločin bez trestu. Pomsta není nikdy promlčená a nyní nastává čas, jak si s vrahem vyrovnat účty.


...yrovnat si účty (Martina Cole). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Vyrovnat si účty Autor: Martina Cole ... Vyrovnat si účty - Martina Cole — Kniha.cz ... . Kriminální román o dvacet let staré vraždě muže, kterého manželka hodlá nyní pomstít. Sharon a Lenny se brali kvůli neplánovanému těhotenství velmi mladí. Byli velmi šťastní ... Vyrovnat si účty Gettin' Square; Komedie / Drama / Krimi / Thriller. Austrálie / Velká Británie, 2003 , 100 min. Režie: ... (a to herecky i typově). Naopak David "Faramir" Wenham zde exceluje takovým způsobem ... Vyrovnat si účty - Martina Cole | Knihy Dobrovský ... . Austrálie / Velká Británie, 2003 , 100 min. Režie: ... (a to herecky i typově). Naopak David "Faramir" Wenham zde exceluje takovým způsobem, že by si zfleku zasloužil vlastní "spin-off" (a už jen kvůli němu to stojí za skouknutí). Stejně tak Timothy Spall ... skutečnosti, mladá dámo. Ještě si na mě vzpomeneš…" Sharon se podle očeká...SOUVISEJÍCÍ KNIHY