Jak se dělá evoluce: Labyrintem evoluční biologie

Jak se dělá evoluce: Labyrintem evoluční biologie - Sabine Begallová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Begallová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se dělá evoluce: Labyrintem evoluční biologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se dělá evoluce: Labyrintem evoluční biologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Begallová,. Číst Jak se dělá evoluce: Labyrintem evoluční biologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílem knihy je představit současnou evoluční biologii jako živý, bouřlivě se rozvíjející obor, založený nikoli na planých spekulacích, ale na exaktním, a přesto dobrodružném výzkumu. Kniha propojuje dva odlišné žánry – volně vyprávěný populární text a přehledné boxy, vysvětlující zásadní pojmy a koncepce. Je doplněna mnoha ilustracemi a rozsáhlým souborem literárních odkazů. Ačkoli se kniha nevyhýbá těm nejčastěji pojednávaným evolučním tématům (jako je např. evoluce chování a sociálního uspořádání se zvláštním přihlédnutím k lidské sociobiologii), zaměřuje se především na podstatu evoluční rozmanitosti živých organismů. Pokrok molekulární biologie i fylogenetických metod způsobil, že se dávný Darwinův sen o vytvoření kompletního rodokmenu všech živých organismů doopravdy blíží svému naplnění. Tím důležitější je vědět, jak se takové rodokmeny či stromy života vlastně dělají a jak je lze využít v evolučních úvahách.


... Jak se dělá evoluce - Labyrintem evoluční biologie - Jan Zrzavý ... Jak se dělá evoluce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Jak se dělá evoluce -- Labyrintem evoluční biologie Storch David, Zrzavý Jan, Mihulka Stanislav, Burda Hynek, Begallová Sabine Naše tipy. Zikmund 100 -- Po stopách Zikmunda a Hanzelky Jak se dělá evoluce - Labyrintem evoluční biologie - Stanislav Mihulka - Poznatek, že život na Zemi má své dějiny, že organismy se postupně.. | Nakladatelství Dokořán Kniha Jak se dělá evoluce - Labyrinte ... Kniha Jak se dělá evoluce - Labyrintem evoluční biologie ... ... .. | Nakladatelství Dokořán Kniha Jak se dělá evoluce - Labyrintem evoluční biologie Přidat komentář. IHT. 3 25.03.2019. V posledni dobe vyslo nekolik ucebnic evolucni biologie. ... Kniha Jak se dělá evoluce - Labyrintem evoluční biologie je v. Právě čtených: 7x: Přečtených: 16x: Čtenářské výzvě ... Sabine Begallová, Hynek Burda, Stanislav Mihulka, David Storch, Jan Zrzavý - Jak se dělá evoluce Skladem In...SOUVISEJÍCÍ KNIHY