36x Chia semínka

36x Chia semínka - Klaas Koolman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Klaas Koolman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
36x Chia semínka.pdf


Chcete si knihu přečíst?36x Chia semínka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klaas Koolman. Číst 36x Chia semínka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chia semínka jsou mocná zrníčka s jedinečnými účinky. Zasytí, pomáhají při snižování váhy a dodávají životně důležité látky. Skvěle se hodí při výrobě koktejlů, omáček a dezertů. A kromě toho jsou přirozenou náhradou vajec (nejen) pro vegany!Vychutnejte si zdravá jídla připravená podle těchto karet. Mezi recepty najdete například salát z quinoy s mandlemi a chia-masové knedlíčky v husté rajčatové omáčce nebo chia pudink s jahodovo-mangovou pěnou a nechybí ani praktické rady a tipy a veganské alternativy.


...emínka jsou mocná zrníčka s jedinečnými účinky ... 36x Chia semínka (karty pro zdraví) - Eugenika.sk ... . Zasytí, pomáhají při snižování váhy a dodávají životně důležité látky. Skvěle se hodí při výrobě koktejlů, omáček a dezertů. A kromě toho jsou... 36x Chia semínka Klaas Koolman Karty s recepty. Chia semínka jsou mocná zrníčka s jedinečnými účinky. Zasytí, pomáhají při snižování váhy a dodávají životně důležité látky. Skvěle se hodí při výrobě koktejlů, omáček a ... 36x Chia semínka / Klaas Koolman - Zlevněné knihy ... . Skvěle se hodí při výrobě koktejlů, omáček a dezertů. A kromě toho jsou přirozenou náhradou vajec (nejen) pro vegany! Kniha: 36x Chia semínka (Klaas Koolman). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 36x Chia semínka od Klaas Koolman v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Chia semín...SOUVISEJÍCÍ KNIHY