Po smrti se probudit

Po smrti se probudit - Rajiv Parti, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rajiv Parti,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Po smrti se probudit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Po smrti se probudit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rajiv Parti,. Číst Po smrti se probudit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předmluva Raymond Moody „Jeden z nejúžasnějších zážitků blízké smrti, o kterých jsem kdy slyšel,“ napsal Raymond Moody, autor bestselleru Život po životě, o tomto pozoruhodném příběhu, pravdivém a nesmírně inspirativním. Před zážitkem blízké smrti byl dr. Rajiv Parti bohatý a úspěšný lékař se skvělou kariérou na kardiologické klinice v Kalifornii. Po probuzení ze stavu, v němž se mu dostalo zásadního poučení, dospěl k duchovní transformaci, dokázal změnit své zaměstnání, životní styl i základní životní přesvědčení.


... se probudit. Parti Rajiv, Perry Paul. Průměr: 4 ... E-kniha: Po smrti se probudit - Rajiv Parti; Paul Perry ... ... .33333333333333 (9x) Hodnotit ... Po smrti se probudit porovnaj ceny v 10 obchodoch od 7.78 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp PO SMRTI SE PROBUDIT najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Objednávejte knihu Po smrti se probudit v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% sp ... Kniha: Po smrti se probudit - Rajiv Parti; Paul Perry ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 001-003 Po smrti se probudit_Sestava 1 12/13/16 11:38 AM Stránka 3. Po smrti se Probudit Moudrost lékaře, který se vrátil z posmrtné cesty Po smrti se probudit autor: Parti Rajiv, Perry Paul doporučená cena: 249 Kč naše cena:199Kč Co se stane po smrti? Tuhle otázku si nejspí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY