Polární pohádka

Polární pohádka - Daniela Krolupperová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Polární pohádka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polární pohádka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Polární pohádka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato „mrazuvzdorná a sněhu odolná pohádka až do minus čtyřiceti stupňů“ popisuje v devíti krátkých kapitolách severská dobrodružství malé sněhové vločky. Zvědavá vločka jednoho dne neposlechne maminku, nechá se zachytit divokým větrem a je odfouknuta na širé moře, daleko od rodných ostrovů. Čeká ji putování plné dobrodružství a překvapení, než se jí nakonec přece jen podaří vrátit tam, kam patří. Pohádka je určena především dětem mladšího školního věku. Daniela Krolupperová je překladatelka a novinářka, vydala řadu knih pro děti, v Portále např. Rybí sliby, Zákeřné keře, Mizící hmyzíci či Jde sem lesem.


...i - poznáme jaká zvířátka žijí v polárních oblastech ... Dětská literatura | Polární pohádka | Nakladatelství Portál ... ... Polární expres / The Polar Express (2004) | ČSFD.cz ... i - poznáme jaká zvířátka žijí v polárních oblastech. Polární pohádka je něžný příběh ztracené sněhové vločky hledající cestu zpět domů k mamince po tom, co ji vítr odvál na širé moře. Potká...SOUVISEJÍCÍ KNIHY